Zamknij

Duet Bass Astral x Igo wystąpi w Warszawie. Bilety na koncert do wygrania w Radiu ZET!

16.09.2021 14:31
Bass Astral Igo
fot. mat. prasowe

Bass Astral x Igo kończą działalność. Słynny duet żegna się z fanami ostatnią trasę koncertową, w ramach której wystąpi 20 września w Warszawie. W Radiu ZET możecie wygrać cztery podwójne bilety na ten koncert. Jak? Musicie napisać komentarz na naszym Instagramie.

Bass Astral x Igo to popularny duet muzyczny, który kilka lat temu stworzyli producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Muzycy podjęli decyzję o zakończeniu działalności. Postanowili pożegnać się z fanami wyjątkowymi koncertami. Na jeden z nich możecie wygrać bilety w Radiu ZET!

Koncert Bass Astral x Igo w Warszawie. Bilety do wygrania w Radiu ZET

20 września Bass Astral x Igo zagrają koncert na Błoniach PGE Narodowego. W wyjątkowym konkursie Radia ZET możecie wygrać aż cztery podwójne bilety na to wydarzenie.

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że napiszecie w komentarzu na Instagramie Radia ZET, dlaczego to właśnie Wy powinniście pójść na warszawski koncert Bass Astral x Igo. Konkurs trwa do piątku, 17 września do godz. 10:00. Nagrodzimy cztery najlepsze komentarze. Życzymy powodzenia!

Pożegnalna trasa Bass Astral x Igo. Kiedy ostatnie koncerty duetu?

Pożegnalna trasa koncertowa "Bass Astral x Igo Ensemble: Last Dance" rozpoczęła się na początku września. Podczas ostatnich koncertów nie zabraknie największych przebojów duetu w zupełnie nowych aranżacjach oraz nowych piosenek z albumu "Satellite", który ukazał się 27 sierpnia.

  • 18 września / Lublin / Plener Lublin
  • 19 września / Warszawa / Błonia Stadionu Narodowego / SOLD OUT
  • 20 września / Warszawa / Błonia Stadionu Narodowego
  • 22 września / Łódz / Wytwórnia
  • 23 września / Łódź / Wytwórnia / SOLD OUT
  • 3 października / Bydgoszcz / Łuczniczka

Bilety na ostatnie występy Bass Astral x Igo są dostępne na stronie internetowej www.goingapp.pl/baxi.

Nasza wspólna podróż to droga od grania na ulicy, plaży, w najmniejszych klubach dla dosłownie kilku osób, do zagrania na niemal wszystkich największych polskich festiwalach, czy dla wypełnionych po brzegi największych sal w naszym kraju. To droga pełna sukcesów, ale także pouczających potknięć (…) Przychodzi jednak moment, kiedy docierasz do rozstaju dróg i musisz podjąć decyzję, w którą stronę pragniesz podążać. Podjęliśmy więc wspólną decyzję o rozwiązaniu zespołu Bass Astral x Igo. Jednocześnie mamy nadzieję, że nowe drogi zaprowadzą nas w nieznane i z ciekawością wypatrujemy, co przyniesie los – tak duet skomentował zakończenie działalności.