Zamknij

Koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski”. Kto wystąpi w Uniejowie? [PROGRAM]

12.08.2021 11:50
Koncert Earth Festival Gwiazdy dla Czystej Polski Uniejów
fot. mat. prasowe

Koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 22 sierpnia w Uniejowie i będzie transmitowane na antenie Polsatu. Na imprezie promującej ekologię i wspierającej ochronę środowiska wystąpią największe polskie gwiazdy, m.in. Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel i Michał Szpak. Na koncert zaprasza Radio ZET.

Koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” pod patronatem Radia ZET odbędzie się już 22 sierpnia w Uniejowie i pojawi się na antenie Polsatu. Wydarzenie będzie zwieńczeniem dwudniowego festiwalu ekologicznego „Earth Festival”.

Koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” w Uniejowie: kto wystąpi? [ARTYŚCI, TRANSMISJA]

Koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski" zostanie zorganizowany podczas drugiego dnia festiwalu. Wezmą w nim udział artyści, którzy wspierają środowisko i nie są obojętni na problemy naszej planety. Na scenie zaprezentują się największe gwiazdy polskiej muzyki:

 • Beata Kozidrak i BAJM
 • Sylwia Grzeszczak
 • Dawid Kwiatkowski
 • Roksana Węgiel
 • Paweł Domagała
 • Kwiat Jabłoni
 • Michał Szpak
 • Wilki
 • Enej
 • Golden Life
 • Sound’n’Grace

Transmisja koncertu „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski" rozpocznie się w niedzielę, 22 sierpnia o godz. 20:00 na antenie Polsatu. Wydarzenie poprowadzi duet Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Festiwal „Earth Festival” w Uniejowie [ATRAKCJE, PROGRAM]

Tegoroczny festiwal ekologiczny „Earth Festival” w Uniejowie promuje hasło #ZaczynamOdSiebie, a organizatorzy zwracają uwagę na to, że każdy z nas może zrobić coś dobrego dla Ziemi. Celem całego wydarzenia jest inspirowanie oraz uświadamianie społeczeństwa, jak wielkie znaczenie dla środowiska mogą mieć nawet najmniejsze zmiany codziennych nawyków.

Segregowanie śmieci, oszczędzanie wody i energii, zwracanie uwagi na skład produktów spożywczych - to tylko przykłady prostych działań, które mogą realnie przeciwdziałać postępującym zmianom klimatycznym – mówią twórcy „Earth Festival”, czyli Visionair i For Earth For Us,

Dwudniowy „Earth Festival” odbędzie się w wyjątkowym eko-miasteczku, gdzie nie zabraknie aktywności zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na gości czekają ekostrefy edukacyjno-rozrywkowe.

Możliwość jazdy testowej samochodem wodorowym będzie jedną z najciekawszych atrakcji „Earth Festival” w Uniejowie. W sobotni wieczór o godz. 20:00 zostanie zorganizowane kino plenerowe z filmem dokumentalnym National Geographic „Wroga Planeta” oraz świetnym kinem akcji Telewizji Polsat „Wyzwanie”.

Wstęp na „Earth Festival” jest bezpłatny. Okazanie potwierdzenia szczepienia przeciw COVID-19 będzie konieczne do wejścia na teren koncertu. Dla osób niezaszczepionych zostanie stworzona strefa z ograniczoną liczbą uczestników, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Uczestnicy tej strefy zobowiązani będą do posiadania maseczki oraz zachowania dystansu 1,5 m od innych uczestników. Więcej informacji o zasadach bezpieczeństwa na www.forearthforus.com.

Earth Festival
fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/mat.prasowe