Zamknij

Koncert Guns N' Roses odwołany. Rockowa gwiazda nie wystąpi w Polsce

Maciej Friedrich
11.05.2020 20:49
Koncert Guns N' Roses odwołany. Rockowa gwiazda nie wystąpi w Polsce
fot. screen: YouTube

Smutna wiadomość dla wielbicieli zespołu Guns N' Roses. Kultowa rockowa grupa odwołała europejską trasę. Axle Rose i jego koledzy nie wystąpią więc 17 czerwca 2020 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. Zespół wydał oficjalne oświadczenie.

Pandemia koronawirusa ma ogromny wpływ na niemal każdy element współczesnego życia. Niestety, działalność artystyczna nie jest tutaj wyjątkiem. Choć artyści robią, co mogą, nie są w stanie działać na pełnych obrotach. Imprezy masowe zniknęły z kalendarza muzyków. Polscy wielbiciele muzyki otrzymują same smutne wiadomości, z kalendarza krajowym imprez zniknął Open'er 2020, odwołano także Pol'and'Rock Festival 2020.

Koncerty w Polsce odwołały zagraniczne gwiazdy, Ariana Grande i Carlos Santana. Niestety, mamy także złą wiadomość dla fanów jednego z największych rockowych zespołów świata. Koncert Guns N'Roses w Polsce został odwołany. Grupa w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie dotyczące europejskiej trasy, a zatem i występu na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 Ariana Grande komentuje odwołanie koncertu w Krakowie. Polscy fani wściekli

Guns N'Roses odwołało trasę. Zespól nie zagra koncertu w Polsce

Grupa Guns N'Roses miała wystąpić 17 czerwca 2020 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Niestety, na profilu zespołu na Facebooku pojawiło się oficjalne oświadczenie. Axl Rose i jego koledzy zadecydowali o odwołaniu europejskiej trasy.

- Niestety, nadchodząca trasa europejska nie odbędzie się. Sytuacja zmienia się każdego dnia i musimy zadbać o bezpieczeństwo zespołu oraz fanów - czytamy.

Na razie brak informacji na temat nowych terminów koncertów Guns N'Roses, nie wiadomo także, jak ma się sprawa z posiadaczami biletów. Zespół zarzeka się jednak, że współpracuje z organizatorami, by jak najszybciej rozwiązać kłopotliwą sytuację.

Zagłosuj

Wybierałeś/aś się na polski koncert Guns N'Roses?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF