Zamknij

Koncert Jamiroquai w Polsce coraz bliżej. Słynny zespół wystąpi w Krakowie

Redakcja
04.03.2019 14:34
Koncert Jamiroquai w Polsce coraz bliżej. Wystąpią w Krakowie [DATA, BILETY]
fot. mat. prasowe

Koncert Jamiroquai w Polsce coraz bliżej. Pionierzy gatunku future funk i autorzy najpopularniejszych piosenek XX wieku, takich jak „Virtual Insanity”, czy „Cosmic Girl”, już niedługo zawitają do Polski! Kultowy zespół Jamiroquai wystąpi 23 maja 2019 r. w TAURON Arena Kraków. Na koncert zaprasza Radio ZET.

Jamiroquai to uwielbiany przez rzesze fanów w Polsce i na świecie zespół, który został założony na początku lat 90. przez charyzmatycznego Jay Kaya. Zadebiutowali krążkiem „Emergency on Planet Earth” w 1993 roku, na zawsze odmieniając postrzeganie muzyki pop. To właśnie tym albumem do dziś inspirują się kolejne pokolenia podobnych gatunkowo artystów. Jedyne w swoim rodzaju koncerty Jamiroquai, podczas których na scenie towarzyszyli im m.in. Diana Ross czy Stevie Wonder, przeszły do historii jako jedne z największych wydarzeń swoich czasów. Zapoczątkowana w latach 90. fala popularności nie słabnie do dziś.

Jamiroquai
fot. mat. prasowe

Słynny zespół na swoim koncie ma prestiżowe nagrody, takie jak Grammy czy Brit Awards, a ich albumy są znakomicie przyjmowane zarówno przez publiczność, jak i przez krytyków. W ciągu wielu lat swojej działalności scenicznej zespół sprzedał ponad 25 milionów albumów na całym świecie, zapisując się tym samym w Księdze rekordów Guinnessa jako autorzy najlepiej sprzedającego się albumu funk wszech czasów.

Do największych i niezapomnianych przebojów Jamiroquai należą hity „Virtual Insanity”, „Cosmic Girl” czy „You Give Me Something”.

Koncert Jamiroquai w Polsce odbędzie się 23 maja 2019 roku w TAURON Arena Kraków. Wejściówki w cenie: miejsca stojące: 269 zł (płyta); miejsca siedzące: 149 zł (strefa C), 229 zł (strefa B), 289 zł (strefa A), 899 zł (strefa VIP). Bilety można kupić m.in. na stronie internetowej eBilet.pl.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK