Zamknij

Koncert OneRepublic w Warszawie zaplanowany na 2021 rok się nie odbędzie. Co z biletami?

17.06.2021 12:27
OneRepublic
fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

OneRepublik nie zagra koncertu w Polsce w 2021 roku. Muzycy mieli pojawić się w Warszawie w październiku, jednak byli zmuszeni do zmiany planów.

OneRepublic to zespół, w skład którego wchodzi piosenkarz/autor tekstów i główny wokalista Ryan Tedder, gitarzyści Zach Filkins i Drew Brown, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher. Muzycy są autorami multi-platynowego singla "Apologize”, który spowodował prawdziwe zatrzęsienie w sprzedaży digitalowej, a także na antenach na całym świecie, otrzymując nominację do nagrody Grammy.

OneRepublic nie zagra w Warszawie w 2021 roku. Koncert został przełożony

Muzycy mają już na koncie cztery albumy studyjne oraz głośną współpracę z Netfliksem. Artyści nagrali piosenkę “Start Again ft. Logic”, która znalazła się w ścieżce dźwiękowej serialu "13 powodów".

Artyści mieli zaprezentować swoje hity polskim fanom w listopadzie 2020 roku. Ze względu na pandemię, podobnie jak wszystkie inne koncerty, również występ OneRepublic został przełożony. Muzycy powoli przygotowywali się już do kolejnej daty wydarzenia. Jednak grupa nie zagra w Polsce również w tym roku. Koncert planowany na 27 października 2021 został oficjalnie przeniesiony.

Amerykańska pop-rockowa kapela wystąpi w Polsce 9 maja 2022 roku. Koncert odbędzie się w warszawskiej hali COS Torwar.

OneRepublic w Polsce w 2022 roku. Bilety

Organizatorzy koncertu informują, że bilety zakupione na dwie poprzednie daty wydarzenia, będą ważne w przyszłym roku.

Osoby, które jeszcze nie zakupiły wejściówek, a chciałyby uczestniczyć w koncercie, mogą kupić bilety za pośrednictwem strony eBilet.pl.

W sprzedaży pozostały bilety w cenach:

  • Trybuna 2 - 304 zł
  • Trybuna 1 - 354 zł

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony. Limit wejściówek wynosi 4 sztuki.