Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Queen: A Night in Bohemian” w Multikinie. Pokazy słynnego koncertu w polskich kinach!

21.11.2018 11:11

Świetna wiadomość dla wszystkich polskich fanów Queen. Multikino zaprasza na wyjątkowy pokaz „Queen: A Night in Bohemian”, słynnego koncertu zespołu z 1975 roku. Seanse w wybranych kinach odbędą się tylko jednego dnia. Premiera 26 listopada.

Queen Freddie Mercury fot. Rex Features/EAST NEWS

„Queen: A Night in Bohemian” w Multikinie

W wybranych kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć na dużym ekranie „Queen: A Night in Bohemian”.

Koncert odbył się w Londynie w 1975 roku i był transmitowany na żywo przez telewizję BBC. W jego trakcie Queen zagrali swoje wielkie przeboje, m.in. „Killer Queen”, „Liar”, „Keep Yourself Alive”, „Now I'm Here” oraz słynne „Bohemian Rhapsody”.

Ten koncert był wyjątkowy, ponieważ pierwszy raz zagraliśmy cały pokaz na żywo w telewizji jako pokaz bożonarodzeniowy. Jakość, po rekonstrukcji i przeniesieniu do domeny cyfrowej, jest niesamowita. A przekaz naszej energii był niezwykle intensywny — powiedział Brian May.

Koncert „Queen: A Night in Bohemian” będzie można zobaczyć wyłącznie 26 listopada o godz. 20:00 w wybranych kinach sieci Multikino. Pokazy odbędą się w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Pruszkowie, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie (Ursynów, Targówek, Złote Tarasy), Wrocławiu i Zabrzu.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/allaboutmusic.pl/PK

Oceń
Tagi