Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Koncert „Siła Muzyki Radia ZET” w Wągrowcu za nami! [ZDJĘCIA]

16.07.2018 11:21

Kolejny koncert letniej trasy koncertowej pod hasłem „Siła Muzyki Radia ZET” za nami. W sobotę, 14 lipca tysiące ludzi bawiło się na stadionie w Wągrowcu w rytm najlepszej polskiej muzyki. Swoje wielkie hity zaśpiewali na żywo m.in. Edyta Górniak i Sarsa. Zobaczcie zdjęcia!

Koncert „Siła Muzyki Radia ZET” w Wągrowcu

Za nami kolejny przystanek trasy koncertowej „Siła Muzyki Radia ZET”. W sobotni wieczór wielkopolski Wągrowiec był świadkiem kapitalnej muzycznej zabawy w rytm wielkich polskich przebojów, które zaprezentowali Edyta Górniak, Sarsa i Mesajah. Na stadionie OSiR mieli okazję także wystąpić zespół Impacto oraz lokalni artyści.

Tłumnie zgromadzona publiczność mogła też liczyć na towarzystwo prezentów Radia ZET. Koncert w Wągrowcu poprowadził Damian Michałowski, a przez cały wieczór wspierał go specjalista od wkręcania, czyli Kamil Nosel.

To jednak nie koniec letniej trasy „Siła Muzyki Radia ZET”. Wszystkich fanów niezapomnianych koncertowych wrażeń czeka jeszcze zabawa w Kaliszu. Już 25 sierpnia na tamtejszych Polach Marsowych będziemy szaleć m.in. przy piosenkach Dawida Kwiatkowskiego i grupy Afromental. Start o godz. 19:00. Wstęp bezpłatny.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń