Zamknij

Koniec T.Love? Muniek zawiesza zespół po 35. latach

Redakcja
23.05.2017 11:56
T.Love kończy działalność?
fot. ons.pl

Wokalista popularnej polskiej formacji T.Love zapowiedział zawieszenie zespołu. "Taki był plan: dojść do 35-lecia istnienia i po prostu zrobić stop" - powiedział. Kiedy ostatnie koncerty grupy Muńka?

Zespół T.Love powstał w 1982 roku w Częstochowie. W 2017 roku grupa obchodzi zatem 35 lat swojego istnienia. Niestety, ta jedna z najbardziej znanych polskich grup rockowych już wkrótce przestanie działać. Lider grupy Muniek Staszczyk zapowiedział zawieszenie działalności. W rozmowie z magazynem "Gala" przyznał, że od początku 2018 roku formacja robi sobie przerwę.

- Do końca roku zagramy jeszcze kilka fajnych koncertów. (...) A od stycznia robimy przerwę - powiedział Muniek i przyznał, że musi zresetować głowę. - Są takie chwile w życiu, kiedy trzeba po prostu troszkę zastopować. Rock and roll nie jest dla mnie wszystkim. Oczywiście T.Love to moje najstarsze dziecko, ale ja nie jestem scenicznym ćpunem. Nie jestem uzależniony od sławy i popularności - zaznaczył.

Czy może to oznaczać koniec zespołu? Trudno powiedzieć, bo - póki co - Muniek mówi o przerwie. A tego czasem potrzebuje każdy artysta.

Do końca 2017 roku grupa zagra jeszcze wiele koncertów.

RadioZET.pl/Fakt/SA