Zamknij

Kora razem z wnukiem. Synowa pokazała niepublikowane zdjęcie [FOTO]

Redakcja
31.08.2018 11:11
Kora
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Minął miesiąc od śmierci Kory. Legendarna liderka zespołu Maanam odeszła 28 lipca w wieku 67 lat. Synowa piosenkarki opublikowała na Instagramie nieznane dotąd zdjęcie uśmiechniętej Kory z wnukiem.

Kora na zdjęciu z wnukiem

Kora nie była tylko znaną piosenkarką. Na co dzień była także matką i kochającą babcią. Miesiąc po jej śmierci synowa Katarzyna opublikowała w mediach społecznościowych wzruszającą fotografię z 2015 roku.

ZOBACZ TEŻ: Ostatnie zdjęcie Kory przed śmiercią. Opublikowała je w swoje urodziny! [FOTO]

Na archiwalnym zdjęciu widzimy uśmiechniętą Korę z jej kilkuletnim wnukiem. Opis dodany przez synową wzruszył niejednego internautę. Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy, w których użytkownicy wspominają liderką Maanamu.

To już miesiąc... tęsknimy — napisała synowa Kory.

Kora, czyli Olga Jackowska Sipowicz, zmarła w sobotę, 28 lipca. Legendarna piosenkarka odeszła w wieku 67 lat. Od wielu lat zmagała się z chorobą nowotworową. Odeszła w swoim domu leżącym na ukochanym Roztoczu w województwie lubelskim. Została pochowana na warszawskich Powązkach.

W latach 1976-2008 była liderką zespołu Maanam, jednego z najważniejszych w historii polskiej muzyki. Grupa nagrała m.in. przeboje „Kocham Cię, kochanie moje”, „Cykady na Cykladach”, „Szare miraże” i „Krakowski spleen”.

Pogrzeb Kory na warszawskich Powązkach. ZDJĘCIA z uroczystości

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/ PK