Zamknij

Kora na niepublikowanych wcześniej zdjęciach. Kamil Sipowicz pokazał piękne fotografie

Piotr Krajewski
25.09.2019 12:25
Kora nieznane zdjęcia artystki opublikowane przez Kamila Sipowicza na Instagramie foto
fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Kamil Sipowicz pokazał niepublikowane dotąd zdjęcia Kory. Na jego oficjalnym koncie na Instagramie pojawiło się wiele nieznanych wcześniej fotografii gwiazdy zespołu Maanam. Internauci nie kryją wzruszenia pięknymi zdjęciami Kory.

Kora na niepublikowanych wcześniej zdjęciach

Nieznane wcześniej zdjęcia Kory pojawiły się na oficjalnym koncie Kamila Sipowicza na Instagramie. Mąż zmarłej w 2018 roku artystki opublikował fotografie z ich wspólnych wyjazdów i zagranicznych podróżny.

>> Ostatnie zdjęcie Kory przed śmiercią. Opublikowała je w swoje urodziny [FOTO]

Internauci nie kryją wzruszenia, oglądając niepublikowane dotąd zdjęcia Kory. Pod fotografiami nie brakuje wielu pięknych komentarzy, w których fani wspominają legendę polskiej muzyki.

„Piękna kobieta”, „Prawdziwa perła”, „Najcudowniejsza para”, „Tęsknota nieskończona...”, „Bez Niej już nie jest tak samo” — piszą internauci.

Kora zmarła w 2018 roku

Kora, czyli Olga Jackowska Sipowicz, zmarła 28 lipca 2018 roku. Legendarna piosenkarka odeszła w wieku 67 lat. Od lat zmagała się z chorobą nowotworową. Artystka spoczęła na warszawskich Powązkach.

>> Kamil Sipowicz o ostatnich dniach Kory: „Już się nie komunikowała”

W latach 1976-2008 była liderką zespołu Maanam, jednego z najważniejszych w historii polskiej muzyki. Grupa nagrała m.in. przeboje „Kocham Cię, kochanie moje”, „Cykady na Cykladach”, „Szare miraże” i „Krakowski spleen”.  

RadioZET.pl/PK