Zamknij

Pół roku od śmierci Kory. Jej synowa opublikowała wzruszający wpis na Instagramie

Redakcja
30.01.2019 14:39
Pół roku od śmierci Kory
fot. East News

Kora zmarła w lipcu 2018 roku. Od śmierci liderki Maanamu minęło już ponad 6 miesięcy. Jej synowa postanowiła opublikować wpis w mediach społecznościowych. Post wzruszył wielu internautów.

Śmierć Kory była jednym z najsmutniejszych momentów zeszłego roku. Z jej odejściem nie mogło pogodzić się wiele osób. Legendarna polska piosenkarka zmarła w lipcu 2018 roku.

Zobacz także

Kora: pół roku od śmierci. Wzruszający wpis synowej

Od odejścia liderki Maanamu minęło już ponad pół roku. O Korze nie zapomina jej synowa, która opublikowała na Instagramie post ze zdjęciem artystki. Wpis wywołał ogromne wzruszenie wśród fanów gwiazdy.

Siedzę i patrzę na Twoje Madonny... na tę, którą podarowałaś mi na moje okrągłe urodziny, i nie mogę uwierzyć, że już do mnie nie zadzwonisz, i nie mogę uwierzyć, że to już pół roku... — napisała synowa Kory.

Kora, czyli Olga Jackowska Sipowicz, zmarła 28 lipca 2018 roku. Legendarna piosenkarka odeszła w wieku 67 lat. Od lat zmagała się z chorobą nowotworową. Artystka spoczęła na warszawskich Powązkach.

ZOBACZ TEŻ: Mural Kory w Warszawie. Tak wygląda malowidło z podobizną liderki Maanam [ZDJĘCIA]

W latach 1976-2008 była liderką zespołu Maanam, jednego z najważniejszych w historii polskiej muzyki. Grupa nagrała m.in. przeboje „Kocham Cię, kochanie moje”, „Cykady na Cykladach”, „Szare miraże” i „Krakowski spleen”. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK