Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pół roku od śmierci Kory. Jej synowa opublikowała wzruszający wpis na Instagramie

30.01.2019 14:39

Kora zmarła w lipcu 2018 roku. Od śmierci liderki Maanamu minęło już ponad 6 miesięcy. Jej synowa postanowiła opublikować wpis w mediach społecznościowych. Post wzruszył wielu internautów.

Pół roku od śmierci Kory fot. East News

Śmierć Kory była jednym z najsmutniejszych momentów zeszłego roku. Z jej odejściem nie mogło pogodzić się wiele osób. Legendarna polska piosenkarka zmarła w lipcu 2018 roku.

Kora: pół roku od śmierci. Wzruszający wpis synowej

Od odejścia liderki Maanamu minęło już ponad pół roku. O Korze nie zapomina jej synowa, która opublikowała na Instagramie post ze zdjęciem artystki. Wpis wywołał ogromne wzruszenie wśród fanów gwiazdy.

Siedzę i patrzę na Twoje Madonny... na tę, którą podarowałaś mi na moje okrągłe urodziny, i nie mogę uwierzyć, że już do mnie nie zadzwonisz, i nie mogę uwierzyć, że to już pół roku... — napisała synowa Kory.

Kora, czyli Olga Jackowska Sipowicz, zmarła 28 lipca 2018 roku. Legendarna piosenkarka odeszła w wieku 67 lat. Od lat zmagała się z chorobą nowotworową. Artystka spoczęła na warszawskich Powązkach.

ZOBACZ TEŻ: Mural Kory w Warszawie. Tak wygląda malowidło z podobizną liderki Maanam [ZDJĘCIA]

W latach 1976-2008 była liderką zespołu Maanam, jednego z najważniejszych w historii polskiej muzyki. Grupa nagrała m.in. przeboje „Kocham Cię, kochanie moje”, „Cykady na Cykladach”, „Szare miraże” i „Krakowski spleen”. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi