Zamknij

Koronawirus w Enej. Członkowie zespołu przechodzą kwarantannę

13.10.2020 09:09
Zespół Enej
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Pandemia COVID-2019 zbiera coraz większe żniwo. Część zespołu Enej jest zakażona koronawirusem - potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" menadżer grupy. 

Enej to zespół z Olsztyna tworzący muzykę w klimacie folk, występujący niezmiennie od 2002 roku. Grupa wypłynęła na szerokie wody show-biznesu po zwycięstwie w pierwszej edycji "Mus Be The Music" w Polsacie. Popularność przyniósł jej skoczny numer "Radio Hello", potem "Skrzydlate Ręce", "Tak smakuje Życie", "Lili" czy "Kamień z napisem LOVE".

Zespół Enej często gości na różnego rodzaju imprezach i festiwalach, można go także usłyszeć w programach telewizyjnych. Ostatnio członkowie grupy odbywali nagrania do cyklu kabaretowego Polsatu "Klinika skeczów męczących". Na planie czuli się świetnie, ale wkrótce okazało się, że kilku z nich ma koronawirusa. Informacja została potwierdzona przez menadżera zespołu w rozmowie z "Super Expressem". 

Enej w "ZET Akustycznie". Mini koncert w naszym studiu [WIDEO]

Enej na kwarantannie. Członkowie grupy mają koronawirusa 

Pandemia nie odpuszcza i, jak widać na przykładzie zespołu Enej, nigdy nie wiadomo, kiedy padnie się ofiarą podstępnego wirusa. Agent grupy potwierdził, że część muzyków jest zakażonych koronawirusem. 

Tak, to prawda, większość członków zespołu ma koronawirusa. Musieliśmy się od siebie zarazić w busie, ale nie wiemy dokładnie kiedy – powiedział w rozmowie z tabloidem Łukasz Kojrys, który również jest zakażony.

Menadżer Enej nie chciał ujawnić szczegółów na temat wyniku testów poszczególnych członków. Zapewnił jednak, że artyści przechodzą chorobę łagodnie, a u niektórych przebiega ona bezobjawowo.