Zamknij

Niedziela z Muzycznym Autobusem Radia ZET na ulicach Krakowa!

Redakcja
20.08.2017 09:39
Niedziela z Muzycznym Autobusem Radia ZET na ulicach Krakowa!
fot. Radio ZET

Zapraszamy wszystkich chętnych na muzyczną przejażdżkę razem z Radiem ZET. Przez cały weekend (od piątku do niedzieli, 18-20 sierpnia 2017) turyści, mieszkańcy Krakowa i festiwalowicze mogą skorzystać z darmowego przejazdu busem Radia ZET.

Możecie liczyć na przejazd pełen licznych atrakcji dla każdego. Oprócz świetnej muzyki, w środku czekać będą na wszystkich uczestników konkursy z gadżetami od Radia ZET.

Przez dwa ostatnie dni nasz wielki czerwony autobus jeździł po krakowskich ulicach wypełniony pasażerami. Kurs rozpoczynaliśmy z okolic Dworca Głównego i Galerii Krakowskiej i jechaliśmy aż do Muzeum Lotnictwa Polskiego.

W niedzielę zmieniamy nieco plan przejazdu. Punkt startowy Muzycznego Autobusu Radia ZET to tym razem okolice Muzeum Lotnictwa Polskiego. Z wielką przyjemnością podwieziemy każdą chętną osobę do centrum, w pobliże krakowskiego Dworca Głównego.

Co trzeba zrobić, aby znaleźć się na pokładzie Muzycznego Autobusu? Wystarczy dużo uśmiechu i pobranie aplikacji Radia ZET (iOS link: https://itunes.apple.com/pl/app/radio-zet/id318696234?mt=8 / Android link: https://play.google.com/store/apps/details?id=myPack.pack)

Wypatrujcie dziś busa na krakowskich ulicach i bawcie się dobrze razem z nami!

RadioZET.pl