Zamknij

Kraków Live Festival 2017: niezapomniany weekend na zdjęciach [FOTORELACJA]

Redakcja
22.08.2017 14:45
Kraków Live Festival 2017: niezapomniany weekend na zdjęciach [FOTORELACJA]
fot. Marcin Zięba aka FINCH

Kraków Live Festival 2017 za nami. To były dwa dni wypełnione wspaniałą muzyką, niezapomnianymi momentami i prawdziwą festiwalową atmosferą. Byliśmy tam ze strefą Radia ZET, którą chętnie odwiedzali festiwalowicze. Zobaczcie naszą fotorelację z Krakowa. Działo się!

To był szalony weekend. Niezapomniane występy, koncerty pełne znanych przebojów, mnóstwo atrakcji w strefie Radia ZET i niezwykle zmienna pogoda. Kraków Live Festival 2017 przeszedł do historii, ale publiczność nie zapomni długo tych dwóch dni.

Zobacz także

Uczestnicy krakowskiego festiwalu pokazali, że potrafią się świetnie bawić. Zarówno na koncertach, jak i między nimi – na przykład w naszej strefie, gdzie każdy chętny mógł stworzyć swój własny wianek, potańczyć, zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie czy wyjść z prawdziwie festiwalowym make-upem.

Koniecznie zobaczcie naszą galerię pełną świetnych zdjęć z Krakowa! Autorem fotografii jest Marcin Zięba aka FINCH.

Przez cały weekend (od piątku do niedzieli, 18-20 sierpnia 2017) turyści, mieszkańcy Krakowa i festiwalowicze mogli skorzystać z darmowego przejazdu busem Radia ZET. Wielki czerwony autobus jeździł po krakowskich ulicach wypełniony pasażerami.  Był to przejazd pełen atrakcji. Oprócz świetnej muzyki, na wszystkich uczestników czekały też konkursy z gadżetami od Radia ZET.

RadioZET.pl/PK