Zamknij

Polscy artyści, którzy podbiją Kraków Live Festival 2018!

Redakcja
30.07.2018 16:15
Daria Zawiałow
fot. Youtube (DariaZawialowVEVO)

Kraków Live Festival 2018 to nie tylko zagraniczne gwiazdy. W trakcie tegorocznej edycji wystąpią także niezwykle interesujący polscy artyści, którzy pokażą, co potrafią. Sprawdźcie, jacy rodzimi muzycy wystąpią na nadchodzącym Kraków Live Festival 2018.

Kraków Live Festival 2018: polscy artyści, których warto zobaczyć

Bass Astral x Igo (17 sierpnia)

Ten duet elektroniczny zrobił niemałe zamieszanie swoją ostatnią płytą „Orell”. Krążek zgarnął mnóstwo pozytywnych recenzji, a na koncerty Bass Astral x Igo zaczęły przychodzić tłumy. Swój niezwykły talent do eksperymentowania z muzyką pokażą również w Krakowie.

Jan — rapowanie (18 sierpnia)

20-latek, który przez wielu nazywany jest wielką nadzieją polskiego rapu. W maju zaprezentował swój debiutancki album „NOCNA ZMjANA”, stworzony wspólnie z producentem NOCNY.

Daria Zawiałow (17 sierpnia)

Kariera Darii Zawiałow rozwija się w zawrotnym tempie. Debiutująca niedawno artystka może pochwalić się już dwiema prestiżowymi Fryderykami. Płyta „A kysz!”, z której pochodzą dobrze znane single „Malinowy Chruśniak” czy „Kundel Bury”, to bez wątpienia jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat.

Kamp! (18 sierpnia)

Tego zespołu nie trzeba nikomu przedstawiać. Od kilku dobrych lat grupa z Łodzi tworzy mieszankę elektroniki i popu, która robi furorę nie tylko wśród polskich słuchaczy. Zagrali już koncerty m.in. w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, a ich remiksy znanych przebojów cieszą się niemałą popularnością.

Mery Spolsky (17 sierpnia)

Artysta, która dała świetny koncert na tegorocznym Orange Warsaw Festival. Mery Spolsky okrzyknięto niedawno jedną z najciekawszych debiutantek na polskiej scenie muzycznej. Jej pierwszą płytą „Miło było pana poznać” zachwyciło się wielu krytyków, a Mery otrzymała aż dwie nominacje do prestiżowego Fryderyka.

Sokół (18 sierpnia)

Sokół, czyli Wojciech Sosnowski, to jeden z najpopularniejszych rodzimych raperów. Ma na swoim koncie platynowe albumy i współpracę z największymi nazwiskami polskiej sceny hip-hopowej. 41-letni artysta zapowiedział niedawno, że intensywnie pracuje nad swoją pierwszą solową płytą.

Kraków Live Festival 2018: DATA, ARTYŚCI

Agencja Alter Art, organizator imprezy, ogłosiła już wcześniej, że na festiwalu wystąpią także m.in. Jessie Ware, Kendrick Lamar, Martin Garrix i zespół Die Antwoord.

Kraków Live Festival 2018 odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia. Dwudniowa impreza zostanie zorganizowane na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Kraków Live Festival 2018: BILETY

Wejściówki na Kraków Live Festival 2018 są dostępne w sprzedaży.

Regular Tickets (19.02.2018 — 7.08.2018 lub do wyczerpania puli biletów):
  • karnet 2 dni — 379 zł
  • karnet 2 dni z polem namiotowym — 439 zł
  • bilet jednodniowy — 219 zł
  • zniżka dla dzieci: od 3 do 10 roku życia: 50% ceny biletu. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny
Final Call Tickets (od 8.08.2018 lub do wyczerpania puli biletów):
  • karnet 2 dni  — 399 zł
  • karnet 2 dni z polem namiotowym — 459 zł
  • bilet jednodniowy — 229 zł

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK