Zamknij

Kris Wu oskarżony o gwałt przerywa milczenie. Wydał oświadczenie w sprawie

21.07.2021 15:38
Kris Wu
fot. shutterstock.com

Kris Wu przerwał milczenie po tym jak 19-letnia Du Meizhu oskarżyła go o gwałt. Gwiazdor wydał oświadczenie, w którym wyraźnie podkreśla swoją niewinność.

Kris Wu, a właściwie Wu Yifan to chińsko-kanadyjski aktor, piosenkarz i model. Muzyk jest byłym członkiem grupy EXO, a teraz działa jako artysta solowy. Kris Wu zagrał w filmach, które należą do najbardziej dochodowych rodzimych produkcji.

Kris Wu oskarżony przez 19-latkę o gwałt

19-letnia Du Meizhu oskarżyła 30-letniego gwiazdora o gwałt. Ale to nie wszystko. Młoda Chinka uważa, że Kris Wu skrzywdził poza nią jeszcze co najmniej osiem innych kobiet.

Dziewczyna opowiedziała w wywiadzie dla NetEase, jak pojawiła się w domu celebryty. Kris Wu miał podać jej alkohol, przez który straciła przytomność. Du Meizhu twierdzi, że miała wówczas 17 lat i została zgwałcona. Artysta miał przez następne miesiące wmawiać jej związek, by za chwilę całkowicie zerwać z nią kontakt.

Kris Wu wydał oświadczenie w sprawie oskarżeń 

Kris Wu stanowczo zaprzeczył doniesieniom 19-latki. Opublikował oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnił, że zarzuty dziewczyny są bezpodstawne.

Panią Du spotkałem tylko raz, gdy widziałem się z przyjaciółmi. Nie podawałem jej alkoholu. Nigdy nie zmuszałem kobiet do seksu ani nie próbowałem zgwałcić kogokolwiek na randce. Jeśli takie zdarzenie faktycznie miało miejsce, to proszę się nie martwić, sam zgłoszę się do więzienia.

Prawnik Krisa Wu zapowiedział, że pozwie 19-latkę o zniesławienie.

RadioZET.pl/Interia