Zamknij

„Krynica Źródłem Kultury”: Koncert Andrzeja Piasecznego już 24 lutego

Redakcja
19.02.2018 13:37
Andrzej Piaseczny
fot. mat. prasowe / Jacek Poremba

Nowy termin koncertu Andrzeja Piasecznego w ramach cyklu „Krynica Źródłem Kultury” – wydarzenie odbędzie się 24 lutego. Przypomnijmy, że pierwotnie artysta miał wystąpić w krynickiej Pijalni 3 lutego. Z powodu nagłej choroby występ został jednak odwołany. 

Występ Andrzeja Piasecznego będzie ostatnim koncertem w ramach tegorocznego cyklu „Krynica Źródłem Kultury”, którego wyłącznym radiowym patronem medialnym jest Radio ZET.

Artysta pojawi się na krynickiej scenie w sobotę, 24 lutego. Ważna informacja: bilety zakupione na odwołany koncert w dniu 3 lutego nie straciły ważności i upoważniają do wejścia na wydarzenie.

W trakcie ostatniego weekendu cyklu zagra także zespół Perfect (23 lutego). Odbędzie się również finałowy koncert Festiwalu Supportów, podczas którego poznamy zwycięzcę 3. edycji tej imprezy.

Bilety na poszczególne wydarzenia można nabyć w Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju, w placówkach Empiku oraz na stronie ebilet.pl. Wejściówki na wszystkie występy można także wygrać w poniedziałkowych i wtorkowych wydaniach "Wieczoru z Radiem ZET". Słuchaj uważnie programu Marcina Wojciechowskiego i zgarniaj bilety na świetne koncerty!

Organizatorami cyklu Krynica Źródłem Kultury są Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A. i agencja eventowa Especto. Sponsorzy to Miasto Krynica Zdrój i Polskie Koleje Linowe S.A.

Więcej szczegółów można znaleźć na krynicazrodlemkultury.pl.

Andrzej Piaseczny
fot. mat. prasowe