Zamknij

Krystian Ochman odrzucił propozycję występu podczas sylwestra TVP? Jest oświadczenie stacji

16.12.2020 13:10
Krystian Ochman
fot. VIPHOTO/East News

Krystian Ochman to zwycięzca ostatniego sezonu "The Voice of Poland". Na sylwestrowej imprezie TVP nie mogłoby go zabraknąć. A jednak zabraknie, bo jak sam informował, odrzucił propozycję występu. Teraz TVP wydało oświadczenie, zgodnie z którym Ochman nie wystąpi, bo... nikt mu tego nie proponował.

Krystian Ochman zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie "The Voice of Poland". Każdy ze zwycięzców show otrzymuje od stacji wsparcie promocyjne oraz możliwość udziału w różnych imprezach, organizowanych przez telewizję. Jednym z takich wydarzeń jest "Sylwester Marzeń z Dwójką", organizowany od lat i cieszący się dużą popularnością widzów. Dla początkującej gwiazdy, jaką jest Krystian Ochman, to świetna szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności wokalnych szerszej widowni. Można powiedzieć, że to propozycja nie do odrzucenia. Tymczasem media obiegła informacja o tym, że zwycięzca ostatniego sezonu "Voice'a" propozycję Jacka Kurskiego odrzucił.

Jak informował "Pomponik", sam prezes TVP osobiście zaprosił Ochmana do występu na sylwestrze TVP, ale młody piosenkarz zaproszenie odrzucił. Powodem decyzji miała być po prostu chęć spędzenia tego dnia w domu, na odpoczynku, a nie w pracy. Teraz jednak pojawiło się oświadczenie TVP, z którego wynika, że żadnej propozycji dla Krystiana nie było.

Zobacz także: Urszula Dudziak komentuje aferę z błyskawicą w "The Voice of Poland". Co na to TVP?

Krystian Ochman nie dostał propozycji od Kurskiego? Komentarz TVP

Biuro prasowe TVP w komentarzu dla Wirtualnej Polski dementuje słowa Ochmana.

"Telewizja Polska żąda pilnego sprostowania nieprawdziwej informacji, jakoby pan Krystian Ochman odrzucił propozycję TVP wystąpienia podczas tegorocznego "Sylwestra Marzeń z Dwójką", jednocześnie informuje, że nikt z TVP nigdy nie składał panu Ochmanowi takiej propozycji" - cytuje "Pudelek".

Do tej pory głosu nie zabrał w tej sprawie ani Krystian Ochman, ani jego menedżer. Czekamy więc na rozwój sprawy.

RadioZET.pl/Plotek/AS