Zamknij

Krystian Ochman w klipie "Światłocienie". Fani chcą, aby jechał na Eurowizję 2021! [WIDEO]

18.12.2020 12:51
Krystian Ochman
fot. Wojtek Koziara

Krystian Ochman, zwycięzca „The Voice of Poland 11” zaprezentował oficjalny teledysk do debiutanckiego singla „Światłocienie”, który zrobił furorę w sieci. Po raz kolejny internauci twierdzą, że Krystian Ochman powinien jechać na Eurowizję 2021 ze swoją pierwszą piosenką.

Krystian Ochman wygrał „The Voice of Poland i zgarnął główną nagrodę, czyli kontrakt płytowy z Universal Music Polska oraz 50 tysięcy złotych.

Jeszcze w trakcie programu zwycięzca „The Voice of Poland 11” zaprezentował debiutancki singiel „Światłocienie”. Teraz Krystian Ochman podzielił się z fanami oficjalnym teledyskiem. Po raz kolejny internauci zachęcają wokalistę do udziału w Eurowizji 2021.

The Voice of Poland 11: zwycięzca Krystian Ochman w teledysku do singla "Światłocienie"

Krystian Ochman zaprezentował niezwykle klimatyczny i mroczny teledysk do swojego debiutanckiego singla „Światłocienie”. Za scenariusz i reżyserię klipu odpowiada Diego Zayara, który realizował zdjęcia m.in. dla Szpaka, Kaz Bałagane, Kabe czy Smolastego.

Piosenka „Światłocienie” Krystiana Ochmana natychmiast zwróciła uwagę widzów i szybko stała się hitem w internecie. Zdaniem internautów to jeden z najlepszych singli w historii „The Voice of Poland”.

Nagranie z występu w półfinale cieszyło się aż taką popularnością, że dotarło na 1. miejsce karty „Na czasie” na YouTube. Po tygodniu od premiery w serwisie Spotify utwór zanotował aż 300 tysięcy streamów.

Singiel „Światłocienie” łączy w sobie muzykę elektroniczną z klasycznym wokalem. Producentem piosenki jest Atutowy (Adam Wiśniewski), który współpracował m.in. z Taco Hemingwayem.

Krystian Ochman pojedzie na Eurowizję 2021? Internauci zachwyceni piosenką „Światłocienie”

Krystian Ochman reprezentantem Polski na Eurowizji 2021 w Holandii? W komentarzach pod oficjalnym teledyskiem internauci po raz kolejny zachęcają zwycięzcę „The Voice of Poland 11” do wzięcia udziału w przyszłorocznym konkursie. Wielu fanów uważa, że singiel „Światłocienie” idealnie sprawdziłby się w Rotterdamie.

„Na Eurowizję!”, „Mam nadzieję, że wystąpisz na Eurowizji 2021”, „Widzimy się w Rotterdamie?” - piszą internauci.

Telewizja Polska nie zdradza na razie szczegółów na temat reprezentanta Polski na Eurowizji 2021. Konkurs odbędzie się w maju.

RadioZET.pl/mat.prasowe