Zamknij

Pamiętasz Krzysztofa Iwaneczko? Zwycięzca The Voice of Poland wydał debiutancki singiel

Redakcja
13.12.2017 14:23
Pamiętasz Krzysztofa Iwaneczko? Zwycięzca The Voice of Poland wydał debiutancki singiel
fot. Youtube (The Voice of Poland)

Fani laureata szóstej edycji programu musieli czekać ponad dwa lata na jego pierwsze autorskie dzieło. Krzysztof Iwaneczko zadebiutował właśnie z utworem „Tonę”. Czy kompozycja pomoże mu w rozpoczęciu wielkiej kariery?

Zagłosuj

Czy podoba Ci się pierwszy singiel Krzysztofa Iwaneczko?

Liczba głosów:

Już od pierwszego etapu Krzysztof Iwaneczko był jednym z głównych faworytów do wygrania The Voice of Poland w 2015 roku. W trakcie „Przesłuchań w Ciemno” zachwycił jurorów i widzów swoim wykonaniem przeboju Dawida Podsiadło „Nieznajomy”.

Jego kolejne występy w programie cieszyły się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że 20-letni wówczas uczestnik pokonał wszystkich rywali i zwyciężył w szóstej edycji.

Dwa lata po wielkim triumfie młody artysta prezentuje swój debiutancki singiel „Tonę”. Muzykę i tekst stworzył sam Iwaneczko, a produkcją zajął się Michał Kush, który pomógł stworzyć m.in. pierwszą płytę Darii Zawiałow.

- Cieszę się, pewnie nawet nie wiecie jak bardzo, że mogę przedstawić Wam pierwszy singiel, który stanowi zapowiedź mojej płyty. Ona już naprawdę niebawem. Gdy przygotowywaliśmy dzisiejszą premierę odbyłem prawdziwą lekcję cierpliwości. Wysłuchajcie, dzielcie się ze znajomymi, a wkrótce obiecuję przekazać kolejne wieści – napisał Krzysztof na swoim Facebooku.

Castingowy występ Iwaneczko jest jednym z najpopularniejszych w historii całego The Voice of Poland. Obejrzano go aż 9 milionów razy w serwisie YouTube.

RadioZET.pl/PK