Zamknij

Krzysztof Krawczyk Junior nagrał utwór dla zmarłego ojca. Słuchacze podzieleni [WIDEO]

22.09.2021 09:56
Krzysztof Krawczyk Junior
fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Krawczyk Junior nagrał utwór dedykowany swojemu zmarłemu ojcu. Fragment piosenki "Tato" ze słowami Mariana Lichtmana trafił do sieci.

Krzysztof Krawczyk junior zadebiutował z nowym utworem. Artysta zdecydował się oddać hołd zmarłemu niedawno ojcu. Jego kompozycja "Tato" wzrusza, ale też budzi kontrowersje.

Krzysztof Krawczyk junior zadedykował utwór zmarłemu ojcu

Artysta do niedawna występował głównie na ulicy, jednak wszystko się zmieniło. Muzyk zagrał u boku Trubadurów na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Marian Lichtman, lider zespołu, w którym debiutował również ojciec Krzysztofa Igora, nie przestaje pomagać wokaliście w rozwoju kariery.

Tym razem znany muzyk pomógł zrealizować Krawczykowi juniorowi kolejne marzenie. Wokalista miał okazję nagrać autorską piosenkę. Utwór zadedykował zmarłemu ojcu.

Krzysztof Krawczyk junior nagrał utwór "Tato" z Marianem Lichtmanem

Muzyka do piosenki "Tato" została skomponowana w całości przez Lichtmana. Odpowiada on również za wzruszający tekst utworu. Muzyk Trubadurów w rozmowie z Pomponikiem opowiedział:

To Krzyś zainspirował mnie do tego, żeby powstała taka piosenka i to on namawiał mnie do pracy. Zachowywał się tak, jak jego tata, kiedy coś go zainteresowało i chciał to mieć za wszelką cenę. Spodobał mi się ten jego upór i tak powstała piękna ballada, która opowiada o wielkiej miłości i tęsknocie syna za ojcem.

Minutowy fragment kompozycji opublikował portal Jastrząb Post. Utwór podzielił słuchaczy. Jedni wzruszają się, słuchając hołdu syna dla ojca, inni zarzucają Krzysztofowi Igorowi brak talentu. Kontrowersje wzbudza również bliska współpraca Lichtmana z młodym Krawczykiem.

Będzie to ładna i osobista piosenka. Gratuluję Krzysiu.

Co za parodia... Lepiej pomilczeć, niż żałobę na pokaz ubierać w taką karykaturę.

Słowa wzruszające, ale z całym szacunkiem Krzysztof junior to śpiewać nie umie. Pan Lichtman próbuje na siłę zrobić z niego gwiazdę a przy okazji siebie promować. Dziwne to wszystko a jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Krzysztof Krawczyk junior mógłby kiedyś wystąpić w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]