Zamknij

Krzysztof Krawczyk Junior opublikował klip do piosenki "Tato". Posypały się gratulacje [WIDEO]

15.10.2021 11:26
Krzysztof Krawczyk Junior
fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Krawczyk Junior opublikował teledysk do swojego najnowszego utworu, w którym wspomina ojca. W realizacji pomógł mu Marian Lichtman.

Krzysztof Krawczyk Junior poszedł w ślady ojca i również został wokalistą. Sytuacja mężczyzny nie jest najlepsza. Igor Krawczyk choruje, nie pracuje oraz żyje z renty. Artysta jednak się nie poddaje i goni za marzeniami o karierze muzycznej.

Krzysztof Krawczyk Junior z klipem do "Tato" [WIDEO]

W realizacji celów pomaga mu Marian Lichtman z Trubadurów, w których debiutował Krzysztof Krawczyk. Artysta napisał muzykę oraz tekst do utworu "Tato", który Igor Krawczyk zadedykował zmarłemu ojcu.

Kompozycja doczekała się teledysku, który niedawno pojawił się w sieci. Za reżyserię klipu odpowiada Mateusz Owczarek. Na nagraniu widzimy fragmenty, na których Krzysztof Krawczyk Junior śpiewa na ulicy w małym gronie fanów. Wideo zostało nagrane w Łodzi, niedaleko słynnych "Siódemek".

Igor Krawczyk i Przyjeciele z utworem "Tato"

Pod klipem możemy przeczytać wyrazy uznania kierowane w stronę Igora Krawczyka. Słuchacze doceniają wysiłek młodego mężczyzny oraz są wzruszeni przekazem piosenki.

Uwielbiam tę piosenkę, chwyta za serce, a łzy spływają ze wzruszenia — pisze Sofie.

Poruszający do głębi utwór pięknie zaśpiewany — dodaje Basia, pozdrawiając z USA.

Piosenka tak prawdziwa, jak smutne jest życie bez ojca — tu nic nie trzeba więcej. Piękna muzyka i tekst Mariana Lichtmana w wykonaniu syna Krzysztofa Krawczyka. Gratuluje za świetne nagranie — komplementuje Lidia.