Zamknij

Krzysztof Krawczyk i „Turbogrosik”. Nowa piosenka o Kamilu Grosickim

Redakcja
20.06.2018 10:28
Krzysztof Krawczyk
fot. Youtube (Andrzej Kosmala)

Krzysztof Krawczyk zaprezentował kolejną piosenkę ze swojej piłkarskiej płyty „Biało-Czerwoni! Przeboje kibica”. W internecie można już posłuchać „Turbogrosik” — utworu poświęconego Kamilowi Grosickiemu.

Krzysztof Krawczyk — Turbogrosik. Piłkarska piosenka o Kamilu Grosickim

„Turbogrosik” to nowa piosenka Krzysztofa Krawczyka na mundial 2018, w której gościnnie pojawia się także Grzegorz Kupczyk, wokalista grupy Turbo i zespołu CETI.

„Wydaje mi się cosik, że dobrze zagra Turbogrosik” — śpiewa Krzysztof Krawczyk o polskim piłkarzu Kamilu Grosickim.

Piosenka „Turbogrosik” promuje nową płytę Krawczyka stworzoną specjalnie na mundial 2018. Na albumie „Biało-Czerwoni! Przeboje kibica” znalazło się 10 premierowych utworów, w tym znany już kawałek „Lewandowski, gol dla Polski”.

Moja piłkarska płyta to wesoły okrzyk i prosta, nośna muzyka. Chodzi przecież o radość, zabawę. Jak w piłce — mówi Krzysztof Krawczyk o swoim mundialowym albumie.

To nie pierwszy raz, kiedy Krawczyk tworzy muzykę specjalnie na mundial. Z okazji mistrzostw świata 1986 w Meksyku nagrał kompozycję „Wygrajmy jeszcze jeden mecz”.

Polskie piosenki na mundial 2018

Polski internet zalała fala piłkarskich piosenek na mundial 2018 w Rosji. Swoje mundialowe hity zaprezentowali m.in. Czadoman, Cleo, Kombi, Michał Wiśniewski czy Boys.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK