Zamknij

Krzysztof Krawczyk przyjął namaszczenie chorych. Ma problemy ze zdrowiem? Żona komentuje

Piotr Krajewski
14.08.2019 12:10
Krzysztof Krawczyk przyjął namaszczenie chorych czy ma poważne problemy ze zdrowiem
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Krzysztof Krawczyk przyjął sakrament namaszczenie chorym. Legendarny polski artysta opowiedział o tym w rozmowie z serwisem aleteia.org. Czy to oznacza, że Krzysztof Krawczyk ma poważne problemy zdrowotne? Jest komentarz jego żony.

Krzysztof Krawczyk ma problemy zdrowotne? Przyjął sakrament namaszczenia chorych

Krzysztof Krawczyk wyznał w najnowszym wywiadzie, że z powodu problemów zdrowotnych przyjął niedawno sakrament namaszczenia chorych. Okazuje się, iż nie był to pierwszy raz.

 Cierpię na różne choroby, w tym dość uciążliwą arytmię serca i już kilka razy prosiłem tych księży o sakrament namaszczenia chorych. Ludzie często kojarzą ten sakrament z ostatnią drogą, z łożem śmierci. Nie wiedzą, że można o niego poprosić w strapieniu, w sytuacji, gdy jest się chorym, aby Pan nas umocnił, podźwignął z naszej słabości. Ten piękny sakrament wiele razy w życiu mnie ratował — zdradza Krzysztof Krawczyk w rozmowie z portalem aleteia.org.

Wiadomość o przyjęciu przez Krzysztofa Krawczyka sakramentu namaszczenia chorych niemal natychmiast wywołała plotki o złym stanie zdrowia 72-latka. Żona wokalisty postanowiła skomentować te informacje w rozmowie z Onetem.

Gramy koncerty cały czas. W tej chwili jesteśmy w trasie. Gramy za chwilę w amfiteatrze pod Szczecinem, w przyszłym tygodniu w Warszawie, do końca jesieni mamy zapełniony kalendarz. Gramy nawet w święta. Krzysztof jest w świetnej kondycji, zapraszamy na koncerty — mówi ukochana artysty.

Krzysztof Krawczyk występuje na scenie już od 55 lat. Początki jego kariery sięgają lat sześćdziesiątych, kiedy zaczął śpiewać razem z zespołem Trubadurzy. Niedługo później rozpoczął działalność solową.

W trakcie swojej kilkudziesięcioletniej kariery nagrał wiele albumów prezentujących brzmienia z różnych gatunków i stylów. Stworzył takie legendarne przeboje jak „Parostatek”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną”, „Mój Przyjacielu”, „Bo Jesteś Ty” czy „Trudno tak”.

W zeszłym roku Krzysztof Krawczyk robił furorę w internecie ze swoją piosenką „Lewandowski, gol dla Polski”, którą nagrał z myślą o tegorocznym mundialu. Utwór wywołał niemałe poruszenie w sieci, a klip obejrzano ponad milion razy w serwisie YouTube. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/aleteia.org,onet.pl/PK