Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Krzysztof Krawczyk przyjął namaszczenie chorych. Ma problemy ze zdrowiem? Żona komentuje

14.08.2019 12:10

Krzysztof Krawczyk przyjął sakrament namaszczenie chorym. Legendarny polski artysta opowiedział o tym w rozmowie z serwisem aleteia.org. Czy to oznacza, że Krzysztof Krawczyk ma poważne problemy zdrowotne? Jest komentarz jego żony.

Krzysztof Krawczyk przyjął namaszczenie chorych czy ma poważne problemy ze zdrowiem fot. Lukasz Kalinowski/East News

Krzysztof Krawczyk ma problemy zdrowotne? Przyjął sakrament namaszczenia chorych

Krzysztof Krawczyk wyznał w najnowszym wywiadzie, że z powodu problemów zdrowotnych przyjął niedawno sakrament namaszczenia chorych. Okazuje się, iż nie był to pierwszy raz.

 Cierpię na różne choroby, w tym dość uciążliwą arytmię serca i już kilka razy prosiłem tych księży o sakrament namaszczenia chorych. Ludzie często kojarzą ten sakrament z ostatnią drogą, z łożem śmierci. Nie wiedzą, że można o niego poprosić w strapieniu, w sytuacji, gdy jest się chorym, aby Pan nas umocnił, podźwignął z naszej słabości. Ten piękny sakrament wiele razy w życiu mnie ratował — zdradza Krzysztof Krawczyk w rozmowie z portalem aleteia.org.

Wiadomość o przyjęciu przez Krzysztofa Krawczyka sakramentu namaszczenia chorych niemal natychmiast wywołała plotki o złym stanie zdrowia 72-latka. Żona wokalisty postanowiła skomentować te informacje w rozmowie z Onetem.

Gramy koncerty cały czas. W tej chwili jesteśmy w trasie. Gramy za chwilę w amfiteatrze pod Szczecinem, w przyszłym tygodniu w Warszawie, do końca jesieni mamy zapełniony kalendarz. Gramy nawet w święta. Krzysztof jest w świetnej kondycji, zapraszamy na koncerty — mówi ukochana artysty.

Krzysztof Krawczyk występuje na scenie już od 55 lat. Początki jego kariery sięgają lat sześćdziesiątych, kiedy zaczął śpiewać razem z zespołem Trubadurzy. Niedługo później rozpoczął działalność solową.

W trakcie swojej kilkudziesięcioletniej kariery nagrał wiele albumów prezentujących brzmienia z różnych gatunków i stylów. Stworzył takie legendarne przeboje jak „Parostatek”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną”, „Mój Przyjacielu”, „Bo Jesteś Ty” czy „Trudno tak”.

W zeszłym roku Krzysztof Krawczyk robił furorę w internecie ze swoją piosenką „Lewandowski, gol dla Polski”, którą nagrał z myślą o tegorocznym mundialu. Utwór wywołał niemałe poruszenie w sieci, a klip obejrzano ponad milion razy w serwisie YouTube. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/aleteia.org,onet.pl/PK

Oceń