Zamknij

Polski raper stworzył piosenkę dla Krzysztofa Piątka. „Polski Rewolwerowiec” hitem sieci [WIDEO]

Redakcja
27.02.2019 13:08
Krzysztof Piątek piosenka o piłkarzu rapera MC Sobieski Polski rewolwerowiec wideo
fot. mat. prasowe

Krzysztof Piątek doczekał się własnej piosenki zatytułowanej „Polski Rewolwerowiec”. Utwór poświęcony piłkarzowi AC Milan stworzył raper MC Sobieski. Kawałek cieszy się dużym zainteresowaniem w polskim internecie.

MC Sobieski: piosenka dla Krzysztofa Piątka

MC Sobieski stworzył piosenkę poświęconą Krzysztofowi Piątkowi. W utworze zatytułowanym „Polski Rewolwerowiec” 36-letni raper nawiązuje do ogromnych sukcesów piłkarza w barwach włoskiego klubu AC Milan i wyraża nadzieję na świetne występy 23-latka w reprezentacji Polski.

„Pole karne płonie. To polski rewolwerowiec. Jego gole to naboje. Na koszulce AC Milan, ale w sercu orzeł […] Krzysztof Piątek, czekamy na sukces z reprezentacją, wielka moc to wielka odpowiedzialność” — rapuje MC Sobieski.

MC Sobieski to 36-letni raper z Kalisza, który zmaga się z nieuleczalną chorobą oczu. Cierpi na zwyrodnienie barwnikowe siatkówki powodujące stopniowy zanik wzroku. Od lat artysta tworzy muzykę i chętnie dzieli się nią w internecie. Jego wszystkie teledyski obejrzano ponad 30 milionów razy w serwisie Youtube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK