Polski raper stworzył piosenkę dla Krzysztofa Piątka. „Polski Rewolwerowiec” hitem sieci [WIDEO]

27.02.2019 13:08

Krzysztof Piątek doczekał się własnej piosenki zatytułowanej „Polski Rewolwerowiec”. Utwór poświęcony piłkarzowi AC Milan stworzył raper MC Sobieski. Kawałek cieszy się dużym zainteresowaniem w polskim internecie.

Krzysztof Piątek piosenka o piłkarzu rapera MC Sobieski Polski rewolwerowiec wideo fot. mat. prasowe

MC Sobieski: piosenka dla Krzysztofa Piątka

MC Sobieski stworzył piosenkę poświęconą Krzysztofowi Piątkowi. W utworze zatytułowanym „Polski Rewolwerowiec” 36-letni raper nawiązuje do ogromnych sukcesów piłkarza w barwach włoskiego klubu AC Milan i wyraża nadzieję na świetne występy 23-latka w reprezentacji Polski.

„Pole karne płonie. To polski rewolwerowiec. Jego gole to naboje. Na koszulce AC Milan, ale w sercu orzeł […] Krzysztof Piątek, czekamy na sukces z reprezentacją, wielka moc to wielka odpowiedzialność” — rapuje MC Sobieski.

MC Sobieski to 36-letni raper z Kalisza, który zmaga się z nieuleczalną chorobą oczu. Cierpi na zwyrodnienie barwnikowe siatkówki powodujące stopniowy zanik wzroku. Od lat artysta tworzy muzykę i chętnie dzieli się nią w internecie. Jego wszystkie teledyski obejrzano ponad 30 milionów razy w serwisie Youtube.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK 

Oceń