Zamknij

Krzysztof Zalewski i Igor Brejdygant w „Dzień Dobry TVN”. Bracia, którzy nie wiedzieli o swoim istnieniu

Redakcja
18.02.2019 12:31
Krzysztof Zalewski i Igor Brejdygant w „Dzień Dobry TVN”. Bracia, którzy nie wiedzieli o swoim istnieniu
fot. Dzień Dobry TVN

Krzysztof Zalewski był gościem niedzielnego „Dzień Dobry TVN”. U jego boku pojawił się Igor Brejdygant, scenarzysta, reżyser i pisarz. Okazuje się, że panowie są braćmi. Popularny muzyk dowiedział się jednak o tym, kiedy miał już 18 lat. Rodzeństwo postanowiło opowiedzieć o ich rodzinnej historii.

Krzysztof Zalewski nie znał swojego brata przez 18 lat

Krzysztof Zalewski i Igor Brejdygant pojawili się w niedzielę w programie „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedzieli widzom o swojej zaskakującej rodzinnej historii.

Okazało się, że znany muzyk oraz twórca scenariuszy „Na dobre i na złe” i „Belle Epoque” są braćmi. Nie wiedzieli jednak o swoim istnieniu kilkanaście lat. Krzysztof Zalewski przyznał, że dowiedział się o tym w wieku 18 lat, kiedy był uczestnikiem „Idola”. Niedługo później wygrał cały program.

Ojcem Krzysztofa Zalewskiego i Igora Brejdyganta jest Stanisław Brejdygant — aktor, twórca sztuk teatralnych, scenarzysta oraz pisarz. Przez wiele lat nie wiedział, że ma drugiego syna. W wywiadzie dla „Wyborczej” przyznał, że o wszystkim dowiedział się, kiedy matka Krzysztofa Zalewskiego śmiertelnie zachorowała. Niedługo później muzyk dodał nazwisko ojca do swojego.

W trakcie wizyty w „Dzień Dobry TVN” bracia opowiedzieli o początkach i swoim pierwszym spotkaniu. Przyznali też, że mają coraz częstszy kontakt.

Pierwsze spotkanie, wiadomo, trochę się obwąchiwaliśmy, macaliśmy. Kiedy Igor zaprowadził mnie do domu i włączył Pink Floydów, to było wiadomo, że będzie dobrze — powiedział Zalewski oraz zdradził, że wciąż się poznają i zbliżają do siebie, m.in. dzięki wspólnym pasjom: „Na początku widywaliśmy się raz na parę lat. Okazuje się, że mamy kilka wspólnych zainteresowań. Sztuka, kultura”.

Krzysztof Zalewski i piosenka z filmu „Kurier”

Niedawno Krzysztof Zalewski zaprezentował nową piosenkę, która promuje polski film „Kurier” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Tytułowy utwór doczekał się także teledysku, gdzie widzowie mogą zobaczyć kadry z nowego filmu.

W marcu Krzysztof Zalewski wyrusza w trasę koncertową po największych miastach w Polsce. 26 kwietnia artysta da wyjątkowy koncert na Torwarze w Warszawie, gdzie wystąpi zupełnie sam i będzie grał na wszystkich instrumentach. Scena zostanie umieszczona na samym środku hali koncertowej.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl,wyborcza.pl/PK