Zamknij

Krzysztof Zalewski — „Kurier”. Nowa piosenka z filmu Władysława Pasikowskiego [WIDEO]

Redakcja
30.01.2019 12:03
Krzysztof Zalewski — Kurier: piosenka z filmu Władysława Pasikowskiego
fot. Youtube (KayaxTV)

Krzysztof Zalewski zaprezentował nową piosenkę, która promuje polski film „Kurier” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Tytułowy utwór doczekał się także teledysku, gdzie widzowie mogą zobaczyć kadry z nowego filmu.

Krzysztof Zalewski: piosenka z filmu „Kurier”

Krzysztof Zalewski nagrał tytułową piosenkę do nowego filmu „Kurier”, którego reżyserem jest Władysław Pasikowski („Psy”, „Jack Strong”, „Pokłosie”). Nowa produkcja opowiadająca historię Jana Nowaka-Jeziorańskiego wejdzie do kin już w marcu.

Zobacz także

Miałem wielką przyjemność i zaszczyt zrobić piosenkę do filmu Władysława Pasikowskiego o Janie Nowaku-Jeziorańskim. Pokolenia Polaków czytały z wypiekami na twarzy „Kuriera z Warszawy”, teraz będzie można wpijać paznokcie w oparcia kinowych foteli na filmie „Kurier” — mówi Krzysztof Zalewski.

Krzysztof Zalewski zdobył popularność w 2003 roku, kiedy wygrał drugą edycję polskiego „Idola”. Dziś ma na swoim koncie cztery studyjne albumu, w tym najnowsze wydawnictwo z coverami Czesława Niemena. Płyta zdążyła się już pokryć złotem. Muzyk chętnie współpracuje także z innymi artystami, m.in. Natalią Kukulską, Katarzyną Nosowską czy Natalią Przybysz. Nagrał również wielki przebój „Początek” z Dawidem Podsiadło i Kortezem, który promował Męskie Granie 2018.

Co ciekawe, Krzysztof Zalewski próbował już też swoich sił w aktorstwie. Zagrał główną rolę w filmie „Historia Roja”, który pojawił się na ekranach kin w 2016 roku. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK