Zamknij

Krzysztof Zalewski tańczy nocą. Wokalista wrócił z nowym singlem i teledyskiem [WIDEO]

19.06.2020 09:52
Krzysztof Zalewski Tylko nocą nowy singiel z nowej płyty teledysk wideo
fot. Youtube

Krzysztof Zalewski powrócił z zupełnie nowym singlem „Tylko nocą”. Piosenka to pierwsza oficjalna zapowiedź nowej płyty wokalisty, która ukaże się już wkrótce.

Krzysztof Zalewski i nowy singiel Tylko Nocą. Kiedy premiera nowej płyty?

Krzysztof Zalewski zaprezentował nowy singiel zatytułowany „Tylko nocą”, który zapowiada jego zupełnie nową płytę. 35-letni artysta jest zarówno autorem muzyki, jak i tekstu do nowego utworu. W internecie pojawił się oficjalny teledysk promujący piosenkę.

Noc jest wentylem bezpieczeństwa. Czasem, gdy można się obnażyć, zdjąć maskę. Miejscem na to co nieuświadomione lub ukryte. Taniec podobnie. Pozwala wyzwolić się ze schematów dnia codziennego, uwolnić się na chwilę z narzuconych ról. Czasami trzeba tańczyć jak wariat, żeby nie zwariować — mówi o nowym singlu Zalewski.

Nowa płyta Krzysztofa Zalewskiego, którą promuje „Tylko nocą”, ukaże się jesienią tego roku i będzie piątym studyjnym albumem w karierze artysty. Ostatnie dwa, czyli „Złoto” i „Zalewski śpiewa Niemena”, cieszyły się ogromną popularnością wśród polskich słuchaczy i pokryły się odpowiednio platyną oraz złotem.

Krzysztof Zalewski dziś i kiedyś. Za czasów "Idola" wyglądał zupełnie inaczej [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl