Zamknij

Krzysztof Zalewski z nowym singlem „Wilk” w Radiu ZET. Czwartkowa premiera i Q&A na Facebooku

13.05.2021 10:00
Krzysztof Zalewski
fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Zalewski w nowym singlu „Wilk”. Premiera piosenki odbędzie się już w czwartek po godz. 10:00 na antenie Radia ZET. Utwór promuje nowy serial audio „Wilkołak” i jest inspirowany powieścią Wojciecha Chmielarza. Zalewski weźmie udział także w specjalnej sesji Q&A na naszym Facebooku, podczas której będziecie mogli zadawać mu pytania. Śledźcie profil Radia ZET już po 10:00!

Krzysztof Zalewski powraca z zupełnie nowym utworem zatytułowanym „Wilk”. Piosenka promuje nowy serial audio „Wilkołak”, w którym artysta występuje w roli detektywa.

Krzysztof Zalewski i nowy singiel „Wilk”. Czwartkowa premiera w Radiu ZET

Utwór „Wilk” Krzysztofa Zalewskiego jest inspirowany powieścią Wojciecha Chmielarza, na podstawie której powstał serial audio produkcji Empik Go „Wilkołak”.

Nowy singiel powstał we współpracy z aplikacją streamingową Empik Music. W mrocznym, ponurym i niepokojącym serialu „Wilkołak” Zalewski wciela się w rolę detektywa Dawida Wolskiego. Mroczny klimat i kryminalne wątki zainspirowały artystę do napisania piosenki „Wilk”, w której eksploruje atmosferę kina noir, podążając tropami m.in. Nicka Cave’a.

Sesja Q&A z Krzysztofem Zalewskim na Facebooku Radia ZET

W związku z premierą nowego singla „Wilk” Krzysztof Zalewski chce spotkać się wirtualnie ze swoimi fanami i słuchaczami Radia ZET. Już w czwartek po godz. 10:00 artysta weźmie udział w specjalnej sesji Q&A na naszym profilu na Facebooku, gdzie odpowie na pytania internautów.

RadioZET.pl/mat.prasowe