Zamknij

Krzysztof Zalewski zapewnia, że „Wszystko będzie dobrze”. Nowy teledysk [WIDEO]

18.01.2021 13:21
Krzysztof Zalewski
fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Zalewski zaprezentował teledysk do nowego singla „Wszystko będzie dobrze”, który muzycznie nawiązuję m.in. do twórczości Freddiego Mercury’ego i Eltona Johna. Choć w klipie pojawiają się przerażające obrazy katastrofy klimatycznej, Zalewski zapewnia słuchaczy, że wszystko będzie dobrze.

Krzysztof Zalewski nie przestaje promować swojej ostatniej płyty „Zabawa”, z której pochodzi m.in. przebój „Annuszka”.

W internecie zadebiutował oficjalny teledysk do nowego singla „Wszystko będzie dobrze”. W wideoklipie nie brakuje wielu symboli nawiązujących do obecnej rzeczywistości w czasach pandemii.

Zobacz także: Krzysztof Zalewski pierwszy raz pokazał narzeczoną: "Moja Ola i ja" [FOTO]

Krzysztof Zalewski w nowym teledysku „Wszystko będzie dobrze”

Krzysztof Zalewski postanowił wesprzeć słuchaczy w trudnym czasie pandemii i opublikował nowy teledysk, w którym zapewnia wszystkich, że „Wszystko będzie dobrze”.

Wideoklip do nowego singla Zalefa został nakręcony w warunkach pandemicznych i odnosi się do obecnej sytuacji na świecie. To także klip pełen metafor nawiązujących do relacji międzyludzkich i smutnych czasów bez koncertów, które nie mogą się odbywać przez koronawirusa. Pandemia ograniczyła nasze uczestnictwo w wydarzeniach do obecności online.

Pomyślałem, że wykorzystam obrazy czyhającej na nas katastrofy klimatycznej do opisu porywów serca. Teledysk autorstwa Miłosza Sakowskiego nawiązuje do nowej rzeczywistości, gdzie komunikujemy się ze sobą głównie przez ekrany i mimo gęstej sieci połączeń, telefonów, internetu i social mediów jesteśmy coraz bardziej samotni. Tak czy siak, niezależnie od pandemii, złamanych serc, nadciągających powodzi i komet, pamiętajcie - wszystko będzie dobrze! – mówi Zalewski.

Na temat klipu do singla „Wszystko będzie dobrze” wypowiedział się także jego twórca, reżyser Miłosz Sakowski: „W teledysku miałem okazję opowiedzieć historię otwartą na interpretacje, złożoną z symboli, które tworzą znaczenia w zależności od punku widzenia, wrażliwości i oczu patrzącego. To inspirujące wyzwanie, za które jestem wdzięczny Krzyśkowi i mam nadzieję, że to nie ostatni nasz wspólny projekt”.

Krzysztof Zalewski oddaje hołd Freddiemu Mercury’emu i Eltonowi Johnowi

Krzysztof Zalewski niejednokrotnie wspominał w wywiadach, że twórczość Freddiego Mercury’ego wywarła ogromny wpływ na jego karierę.

Przy tworzeniu piosenki „Wszystko będzie dobrze” artysta postanowił zainspirować się muzyką gwiazdora zespołu Queen, a także innej muzycznej legendy.

Muzycznie chciałem oddać hołd Eltonowi, Freddiemu i Kiwanuce – zdradził Zalewski, wspominając również o popularnym obecnie brytyjskim muzyku, Michaelu Kiwanuce, który jest nominowany do Grammy 2021.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/mat.prasowe