Zamknij

Krzysztof Zalewski pierwszy raz pokazał narzeczoną: "Moja Ola i ja" [FOTO]

07.09.2020 14:30
Krzysztof Zalewski
fot. Piotr Molecki/East News

Krzysztof Zalewski dba o swoją prywatność. Tym razem jednak zrobił wyjątek i pochwalił się narzeczoną na Instagramie. Wokalista po raz pierwszy opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją ukochaną.

Krzysztof Zalewski przygotowuje się do wydania nowej płyty. Jego kolejny album zbliża się wielkimi krokami, a promuje go m.in. przebój „Annuszka”.

Dbający o prywatność artysta zaskoczył ostatnio fanów nowym wpisem w mediach społecznościowych. Krzysztof Zalewski po raz pierwszy pokazał swoją narzeczoną.

Krzysztof Zalewski jako nastolatek. Pokazał swoje stare zdjęcie w długich włosach [FOTO]

Krzysztof Zalewski i narzeczona Olga na wspólnym zdjęciu

Krzysztof Zalewski należy do muzyków, którzy rzadko dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach. 36-letni gwiazdor zdecydował się jednak w końcu pokazać narzeczoną Olgę i opublikował po raz pierwszy wspólne zdjęcie z ukochaną.

Jak zdradził w opisie, fotografia pochodzi z urodzin piosenkarki Natalii Przybysz, z którą Zalewski przyjaźni się i współpracuje od wielu lat.

Moja Ola i ja. Na urodzinach Natalii Przybysz dzieci zrobiły kącik z mejkapem. Obowiązkowy. Ja dostałem „czakram korony”, bo – jak zauważyła córka Natalii Aniela – „jestem jakiś taki niepewny”:) Kolorowo się miejcie! — napisał artysta.

Krzysztof Zalewski i jego narzeczona Olga mają jedno dziecko. W 2018 roku na świat przyszedł ich syn Lew.

Nowa płyta Krzysztofa Zalewskiego. Kiedy premiera albumu „Zabawa”?

Nowa płyta Krzysztofa Zalewskiego „Zabawa” ukaże się 18 września. Będzie to już piąty album w karierze artysty. Ostatnie dwa, czyli „Złoto” i „Zalewski śpiewa Niemena”, cieszyły się ogromną popularnością wśród polskich słuchaczy i pokryły się odpowiednio platyną oraz złotem.

 Płyta jest taneczna i nieco mroczna, acz bardziej taneczna niż mroczna. Nocna. To taniec na koniec świata. Nieco apokaliptyczne przemyślenia 35-letniego mężczyzny — zdradza Zalewski.

Album „Zabawa” promują utwory „Tylko nocą” i „Annuszka”. Teledysk do najnowszego singla Krzysztofa Zalewskiego wyreżyserowała Monika Brodka.