Zamknij

Krzysztof Zalewski zaręczył się z ukochaną. Ogłosił to w wyjątkowy sposób

Piotr Krajewski
18.09.2019 10:36
Krzysztof Zalewski zaręczył się z Olgą Tuszewską kim jest jego narzeczona
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Krzysztof Zalewski się zaręczył. Muzyk słynie z tego, że rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. W trakcie wtorkowej gali „Kobieta Roku Glamour” postanowił jednak zrobić wyjątek i podzielił się wyjątkową informacją. Artysta zaręczył się ze swoją wieloletnią partnerką. Kim jest narzeczona Krzysztofa Zalewskiego?

Krzysztof Zalewski zaręczył się z Olgą Tuszewską. Kim jest jego narzeczona?

Krzysztof Zalewski zaręczył się ze swoją partnerką Olgą Tuszewską. Artysta poinformował o tym w wyjątkowy sposób. Podczas odbierania nagrody na gali magazynu „Glamour” postanowił podziękować swojej ukochanej. Wtedy też subtelnie zdradził, że para się zaręczyła.

Nagrodę dedykuję mojej narzeczonej Otulince — powiedział krótko Krzysztof Zalewski, który kilka miesięcy temu poinformował również, że został ojcem.

To nie pierwszy raz, kiedy 35-letni artysta używa tego pieszczotliwego określenia w stosunku do swojej partnerki. Na jego trzecim albumie „Złoto” znalazła się piosenka zatytułowana „Otu”, w której pojawiają się słowa „Moja Otulinka”.

Olga Tuszewska, narzeczona Krzysztofa Zalewskiego, pracuje na co dzień w polskim show-biznesie i branży muzycznej. Jest menadżerką Moniki Brodki.

Red Bull SoundClash: Zalewski vs. Grubson

Red Bull SoundClash powraca po siedmiu latach. Tym razem będziemy mogli zobaczyć muzyczny pojedynek dwóch drużyn dowodzonych przez Krzysztofa Zalewskiego i Grubsona. Wyjątkowe wydarzenie, którego patronem medialnym jest Radio ZET, odbędzie się już w listopadzie na warszawskim Torwarze. Sprawdź szczegóły Red Bull SoundClash z Zalewskim i Grubsonem.

RadioZET.pl/plejada.pl/PK