Zamknij

Książę William i zwyciężczyni Eurowizji 2018 razem. Spotkanie w Izraelu! [FOTO]

Redakcja
27.06.2018 14:33
Prince William Netta Barzilai
fot. AFP/EAST NEWS

Książę William odbywa oficjalną wizytę w Izraelu. W jej trakcie członek brytyjskiej rodziny królewskiej spotkał się z Nettą Barzilai, zwyciężczynią Eurowizji 2018. Niecodzienne spotkanie odbyło się w Tel Awiwie, co oczywiście nie umknęło fotoreporterom.

Izrael: Książę William spotkał się z Nettą Barzilai, zwyciężczynią Eurowizji 2018

W środę książę William i zwyciężczyni Eurowizji 2018 Netta Barzilai spotkali się w Tel Awiwie. Jak podaje brytyjskie „BBC”, w trakcie spotkania para miała rozmawiać m.in. o problemie zdrowia psychicznego i kwestii różnorodności.

Rozmawialiśmy o poczuciu własnej wartości i o tym, jak zmieniłam nastroje ludzi w Izraelu. A także o tym, że dawanie dobrego przykładu i bycie pozytywnym naprawdę robi różnicę. Było cudownie. Książę William to naprawdę wyluzowany facet — powiedziała Netta Barzilai w rozmowie z „BBC”.

Zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji 2018 przyznała też, że miała okazję pokazać księciu Williamowi swój looper, czyli instrument, którego używa do tworzenia muzyki. Para wypiła także wspólnie jeden z lokalnych napojów.

Netta Barzilai wygrała Eurowizję 2018

Netta Barzilai wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 z piosenką „Toy”. W wielkim finale Izrael zdobył aż 529 punktów, pokonując m.in. Cypr, Austrię i Niemcy.

Izrael zadebiutował w Eurowizji w 1973 roku. W konkursie wystąpił dotąd 41 razy, wygrywając łącznie cztery imprezy: w 1978, 1979, 1998 i 2018 roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/bbc.com/PK