Zamknij

Kult rusza w trasę koncertową "Akustik 2021". Gdzie i kiedy akustyczne koncerty?

31.05.2021 12:55
Kult Akustik 2021
fot. mat. prasowe

Kult powraca z koncertami. Trasa „Kult Akustik 2021” wystartuje już w czerwcu i obejmie sześć polskich miast. Gdzie i kiedy pojawi się zespół Kazika Staszewskiego? Poniżej szczegóły na temat koncertów Kultu w ramach trasy „bez prądu”.

Kult słynie z akustycznych koncertów, które przyciągają tłumy fanów. W zeszłym roku część występów została przeniesiona na inny termin z powodu pandemii koronawirusa.

Dzięki poprawie sytuacji epidemiologicznej i poluzowaniu obostrzeń zespół w końcu może wyruszyć w trasę koncertową „Kult Akustik 2021”. Gdzie i kiedy odbędą się koncerty „bez prądu”?

Trasa Kult Akustik 2021: gdzie i kiedy koncerty? [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Trasa „Kult Akustik 2021” rozpocznie się 4 czerwca w warszawskiej Stodole i potrwa do 4 lipca. Zespół Kazika Staszewskiego zaplanował łącznie 11 występów w 6 polskich miastach. Poniżej pełna lista koncertów z datami i miejscami:

  • 4,5,10 oraz 11 czerwca, Warszawa, Klub Stodoła
  • 6 czerwca (godz. 16:00 oraz 20:30), Wrocław, WCK
  • 15 czerwca, Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  • 16 czerwca, Łódź, Klub Wytwórnia
  • 17 czerwca, Toruń, CKK Jordanki
  • 4 lipca (godz. 16:00 oraz 20:30), Katowice, Katowice Miasto Ogrodów

Bilety na koncerty „Kult Akustik 2021” są dostępne w sprzedaży internetowej na stronach internetowych www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl.

Ważna informacja od organizatorów: koncerty w ramach trasy Kult Akustik 2021 odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w koncercie będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą Organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu.

RadioZET.pl/mat.prasowe