Zamknij

"Kult" traci kolejnego członka. Janusz Grudziński odchodzi z zespołu

09.09.2020 16:30
Janusz Grudziński Kult
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

"Kult" poinformował o odejściu kolejnego członka. Niedawno współpracę z legendarnym zespołem zakończył saksofonista Tomasz Glazik. Teraz decyzję o rozstaniu z formacją podjął Janusz Grudziński - klawiszowiec i główny kompozytor.

Janusz Grudziński, muzyk rockowy, klawiszowiec, gitarzysta i kompozytor, odszedł z "Kultu". Artysta był związany z zespołem od 1982 roku, czyli od początku jego istnienia. Smutną wiadomość o odejściu kolejnego członka ekipy przekazano w mediach społecznościowych. Tydzień temu podobną decyzję o rozstaniu z formacją podjął Tomasz Glazik - saksofonista, który dołączył do zespołu w 2003 roku.

- Drodzy... niestety spadają na nas kolejne ciosy... Dzisiaj rano Janek Grudziński poinformował zespół o podjęciu decyzji o swoim odejściu z naszej ekipy. "Jasiu, życzymy Ci jak najlepiej, chociaż jest nam niezmiernie przykro z tego powodu. Łudziliśmy się, że może zmienisz swoją decyzję, ale niestety stwierdziłeś, że jest ona nieodwołalna... Dziękujemy Ci za dotychczasową współpracę i pozdrawiamy Cię serdecznie" - napisali na Facebooku członkowie zespołu "Kult".

Zobacz także: Afera w Trójce: Kazik żąda wycofania "Twój ból jest lepszy niż mój" z listy przebojów [FOTO]

"Kult" się rozpada? Janusz Grudziński odszedł z zespołu

Fani "Kultu" są zdruzgotani wiadomością o odejściu Janka Grudzińskiego. W komentarzach wyrażają swoje zaniepokojenie dalszymi losami zespołu.

- Panie Januszu, liczymy, że Pan wróci. Już jeden powrót był.

- Ale cios dla zespołu i dla fanów też. Trudno uwierzyć.

- Panie Januszu, dziękuję za te klawisze. "Kult" się sypie, smutno bardzo - komentują internauci.

Członkowie zespołu zapewniają jednak, że odejście Grudzińskiego nie wpłynie na ich dalszą działalność. Formacja skupia się na próbach do nadchodzących koncertów.

Co myślicie o tych zmianach w składzie zespołu?