Zamknij

Kwon Mina w szpitalu. 27-letnia gwiazda K-popu próbowała popełnić samobójstwo

30.07.2021 15:20
Kwon Mina
fot. Instagram / kvwowv

Kwon Mina trafiła do szpitala. Jak informują południowokoreańskie media, gwiazda K-popu próbowała popełnić samobójstwo. 27-latka została znaleziona nieprzytomna i zakrwawiona w swoim mieszkaniu.

Kwon Mina to wokalistka i aktorka, która zdobyła ogromną popularność jako członkini girlsbandu AOA. Gwiazda K-popu zdecydowała się jednak opuścić zespół w 2019 roku, ujawniając niedługo później, że przez wiele lat była nękana przez inną członkinię.

Od tamtej pory 27-latka niejednokrotnie podkreślała, że zmaga się z ogromnym hejtem w internecie, problemami psychicznymi i myślami samobójczymi. 29 lipca Kwon Mina została znaleziona nieprzytomna w swoim mieszkaniu. Próbowała odebrać sobie życie.

Money Mitch nie żyje. 23-letni raper popełnił samobójstwo po strzelaninie z policją

Kwon Mina trafiła do szpitala. Gwiazda K-popu próbowała popełnić samobójstwo

Jak informuje Newsweek.com, w czwartek Kwon Mina trafiła do szpitala po tym, jak przyjaciel znalazł ją nieprzytomną i zakrwawioną w swoim mieszkaniu.

Południowokoreańskie media podają, że znajomy natychmiast wezwał pogotowie. W szpitalu 27-latka miała przejść pilną operację z powodu utraty dużej ilości krwi. Stan piosenkarki jest poważny, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kobieta pozostaje jednak nieprzytomna.

29 lipca Kwon Mina opublikowała wpis na Instagramie, do którego dołączyła zdjęcia ręcznie napisanego przez nią listu. W bardzo długim tekście gwiazda K-popu miała nawiązać do ogromnego hejtu, z którym od dłuższego czasu się zmagała. Wspomniała również o nękaniu i groźbach ze strony Jimin, byłej członkini AOA. W liście Mina przeprosiła wszystkich za swoje zachowanie i słowa.

Kwon Mina trafiła do szpitala także w zeszłym roku, kiedy samookaleczyła się przy użyciu ostrego narzędzia.

Kim jest Kwon Mina?

Kwon Mina to popularna południowokoreańska gwiazda, która zdobyła popularność jako członkini girlsbandu AOA. Wokalistka występowała z zespołem w latach 2012-2019. Grupa zdobyła ogromną popularność nie tylko w Korei Południowej, ale także wśród słuchaczy K-popu z całego świata.

Po odejściu z AOA Kwon Mina skupiła się na karierze solowej i podpisała nowe kontrakty. Przez wiele lat gwiazda rozwijała się także w branży aktorskiej. Wystąpiła w wielu serialach, m.in. "Modern Farmer" i "All About My Mom".

RadioZET.pl/interia.pl,nme.com,newsweek.com