Zamknij

Piątek pełen muzycznych premier w Radiu ZET: Kygo, Imagine Dragons, Sigala, Shanguy

Redakcja
15.06.2018 14:30
Piątek pełen muzycznych premier w Radiu ZET: Kygo, Imagine Dragons, Sigala, Shanguy
fot. mat. prasowe

Słuchacze Radia ZET mogą liczyć w piątkowe popołudnie na kilka muzycznych premier, które są naprawdę warte uwagi. Na antenie naszego radia usłyszycie nowe utwory Kygo & Imagine Dragons, Sigali i Shanguy. Wszystko już w piątek po godz. 15:00.

Kygo, Imagine Dragons — „Born To Be Yours”

Tym razem Kygo zaprosił do studia grupę Imagine Dragons. Według wielu internetowych plotek utwór mógł być pierwotnie stworzony z myślą o zmarłym przyjacielu Kygo — Aviciim. Piosenkę „Born To Be Yours” charakteryzuje typowe już dla Kygo tropikalne, chwytliwe brzmienie.

Kygo

Sigala feat. Sean Paul & Kent Jones — „Feels Like Home”

Letnie i chwytliwe „Feels Like Home” to kolejna zapowiedź debiutanckiego albumu Sigali zatytułowanego „Brighter Days”, który ukaże się już 21 września. Na płycie znajdą się też przeboje „Sweet Lovin’”, „Easy Love” czy „Lullaby”.

sigala

Shanguy — „King of The Jungle”

Shanguy, autorzy wielkiego przeboju „La Louze”, prezentują swój najnowszy singiel — „King of The Jungle”. Wygląda na to, że nowa piosenka ma ogromne szanse stać się hitem tegorocznego lata. Twórczość grupy Shanguy łączy w sobie różne style muzyczne: od elektroniki, przez indie rock, po reggae. Zespół tworzy trójka artystów: DJ NRD1, Eon Melka i FRANK-O.

Shanguy