Kyle Pavone nie żyje. Wokalista zespołu We Came as Romans miał 28 lat

27.08.2018 10:21

Kyle Pavone nie żyje. 28-latek był wokalistą We Came as Romans, amerykańskiego zespołu tworzącego muzykę metalcore. Jak poinformowało „TMZ.com”, od kilku dni artysta przebywał w szpitalu. Przyczyna śmierci pozostaje nieznana.

Kyle Pavone fot. instagram.com/kylepavone/

Kyle Pavone nie żyje. Wokalista We Came As Romance miał 28 lat

Kyle Pavone nie żyje. Wokalista amerykańskiej grupy We Came as Romans zmarł 25 sierpnia w wieku 28 lat. Od 19 sierpnia artysta miał przebywać w szpitalu w stanie Michigan — podał portal „TMZ.com”. Na ten moment przyczyna śmierci nie została podana do wiadomości publicznej.

Świat muzyki stracił dziś kolejnego świetnego artystę. Tragiczna śmierć Kyle’a przyszła zdecydowanie za szybko. Jesteśmy zdruzgotani jego odejściem. Będziemy tęsknić za jego uśmiechem, szczerością, troską o innych ludzi i imponującym talentem muzycznym — napisali członkowie We Came as Romans i podziękowali fanom za wsparcie.

Kyle Pavone był wokalistą We Came as Romans od 2008 roku. Zespół z Michigan, słynący z muzyki metalcore, wydał pięć studyjnych płyt. Jednej z nich udało się znaleźć w dziesiątce najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń