Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kylie Minogue kończy 50 lat. Legenda popu wciąż zachwyca! [ZDJĘCIA]

28.05.2018 13:23

Kylie Minogue to gwiazda z mnóstwem przebojów na koncie, które znają słuchacze na całym świecie. Artystka wydała niedawno swój czternasty już album „Golden”, a 28 maja kończy 50 lat. Czy wygląda na swój wiek? Zobacz zdjęcia i oceń sam.

Kylie Minogue kończy 50 lat. Legenda popu wciąż zachwyca! [ZDJĘCIA] fot. Youtube (Kylie Minogue)

Kylie Minogue: 50. urodziny legendy popu

Ponad 80 milionów sprzedanych płyt, platynowe albumy, niezapomniane przeboje i wielkie trasy koncertowe. Kariera Kylie Minogue trwa już od ponad 30 lat.

Zdobywczyni Grammy może pochwalić się takimi hitami jak „I Should Be So Lucky”, „Spinning Around”, „Can't Get You Out of My Head”, „Red Blooded Woman”, „Slow”, „Love At First Sight” czy „All the Lovers”. Współpracowała też m.in. z Robbiem Williamsem, Nickiem Cavem i Coldplay.

Choć przez lata kariera Kylie Minogue miała się świetnie, gwiazda musiała zmierzyć się w 2005 roku z nowotworem piersi. Zniknęła ze świata muzyki na jakiś czas, przeszła operację i poddała się chemioterapii. Artystce udało się pokonać niebezpieczną chorobę i triumfalnie powrócić na scenę kilkanaście miesięcy później.

Nowa płyta Kylie Minogue

Po kilkuletniej przerwie Kylie Minogue ogłosiła wielki powrót. 6 kwietnia ukazał się jej czternasty album zatytułowany „Golden”, który promują single „Dancing” i „Stop Me From Falling”. Artystka pracowała nad płytą w słynnym Nashville, mieście uznawanym za stolicę muzyki country.

Tak wygląda dziś Kylie Minogue [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/PK

Oceń