Zamknij

Kylie Minogue w nowym singlu „Real Groove”. Nagrała wersję z Duą Lipą [WIDEO]

20.01.2021 13:15
Kylie Minogue
fot. mat. prasowe

Kylie Minogue zaprezentowała nowy singiel „Real Groove”, który promuje jej najnowszą płytę „DISCO”. Piosenka doczekała się także zupełnie nowej wersji z gościnnym udziałem Duy Lipy.

Kylie Minogue powróciła niedawno z zupełnie nową płytą „DISCO”, wraz z którą słynna artystka powróciła do tanecznych i dyskotekowych brzmień.

Teraz artystka prezentuje kolejny singiel promujący album. Piosenka „Real Groove” doczekała nowej wersji z gościnnym udziałem Duy Lipy. Kylie Minogue wydała także nowy minialbum z remiksami utworu.

Kylie Minogue w wyjątkowym wywiadzie dla Radia ZET: "Prawie zamarzłam na Openerze"

Kylie Minogue w nowym singlu „Real Groove”. Nagrała wersję z Duą Lipą

„Real Groove” to nowy singiel Kylie Minogue, który zdaniem słuchaczy i krytyków jest jednym z najlepszych utworów na albumie „DISCO”. Piosenka została nagrana w całkowicie pandemicznych warunkach – powstawała zdalnie w Londynie, Los Angeles oraz w Finlandii. Przy jego tworzeniu artystka współpracowała z Alidą Gaprestad, Teemu Brunilą i Nico Stadi.

Pod koniec 2020 roku Kylie Minogue zaprezentowała nową wersję „Real Groove” zatytułowaną Studio 2054 Remix. W utworze pojawia się Dua Lipa, z którą Australijka wystąpiła w trakcie internetowego koncertu Brytyjki w listopadzie.

„DISCO” to szesnasty album studyjnym w repertuarze Kylie Minogue. Łącznie artystka sprzedała ponad 80 milionów płyt na całym świecie. Ma na swoim koncie także wiele nagród, m.in. Brit Awards, MTV Music Awards i Grammy.

W 2019 roku wystąpiła na legendarnym festiwalu Glastonbury. Jej występ był najczęściej oglądanym momentem w historii całej imprezy.

RadioZET.pl/mat.prasowe