Zamknij

Kylie Minogue w wersji country! Zachwyca w nowym teledysku [WIDEO]

Redakcja
05.04.2018 10:29
Kylie Minogue
fot. Youtube (KylieMinogueOnVEVO)

Kylie Minogue zaprezentowała teledysk do kolejnego singla zapowiadającego jej nowy album „Golden”. Piosenka „Stop Me From Falling”, podobnie jak ostatnie utwory Australijki, jest utrzymana w klimacie country. Nowa płyta artystki ukaże się już w piątek, 6 kwietnia.

Kylie Minogue — Stop Me From Falling. Nowy teledysk

„Stop Me From Falling” to drugi singiel promujący czternasty album Kylie Minogue zatytułowany „Golden”. Premiera płyty z 12 premierowymi utworami odbędzie się już 6 kwietnia.

Nowa piosenka, podobnie jak znane już dobrze słuchaczom Radia ZET „Dancing”, charakteryzuje się country-popowym klimatem. Nic dziwnego, bo cały krążek powstawał w słynnym Nashville, które uznawane jest za stolicę muzyki country.

Teledysk do „Stop Me From Falling” stworzył Colin Solal Cardo — autor klipów m.in. Alicii Keys, Jacka White’a, Benjamina Clementine’a czy Lianne La Havas.

Kylie Minogue i jej wielka kariera

Ponad 80 milionów sprzedanych płyt, platynowe albumy, niezapomniane przeboje i wielkie trasy koncertowe. Kariera Kylie Minogue trwa już od ponad 30 lat.

Zdobywczyni Grammy może pochwalić się takimi hitami jak „I Should Be So Lucky”, „Spinning Around”, „Can't Get You Out of My Head”, „Red Blooded Woman”, „Slow”, „Love At First Sight” czy „All the Lovers”. Współpracowała też m.in. z Robbiem Williamsem, Nickiem Cavem i Coldplay.

Choć przez lata kariera Minogue miała się świetnie, gwiazda musiała się zmierzyć w 2005 roku z nowotworem piersi. Zniknęła ze świata muzyki na jakiś czas, przeszła operację i poddała się chemioterapii. Artystce udało się pokonać niebezpieczną chorobę i triumfalnie powrócić na scenę kilkanaście miesięcy później.

Tak wygląda dziś Kylie Minogue

RadioZET.pl/PK