Zamknij

LAS Festival 2021 - 5 dni muzyki na 5 scenach!

LAS Festival 2021 - 5 dni muzyki na 5 scenach!
fot. Materiały prasowe

Innowacyjny LAS Festival stanowi zdecydowanie jedno z najbardziej interesujących wydarzeń muzycznych, które od niedawna znalazło się na festiwalowej mapie Polski. Czy festiwal kojarzy wam się z wielkim terenem, pełnym zgiełku i hałasu, generowanym zarówno przez samych uczestników, jak i artystów czy strefy gastronomiczne?

LAS Festival proponuje nam zupełnie nowe doznania, dzięki którym będziemy mieć okazję pobyć bliżej natury i dać się jej ponieść rytmowi ambitnej muzyki. Taki właśnie jest LAS Festival, który w 2021 będzie miał swoją kolejną edycję.

Charakterystyka festiwalu LAS FESTIVAL

LAS Festival to jedyny w swoim rodzaju festiwal, który w niesamowitej leśnej scenerii łączy ze sobą szereg gatunków muzyki elektronicznej. Jesteśmy fanami rave? Lubimy potańczyć do Drum'n'Bass? A może uwielbiamy dźwięki house czy minimal? Bez względu na nasze gusta muzyczne LAS Festival stanowi miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić. Festiwal odbywa się w Paczynie, na 40 hektarach lasów, pól, łąk i polan w okolicy Kamiennych Gór. Przez kilka dni w roku każdy z nas może uciec od zgiełku wielkiego miasta i doświadczyć wspaniałych setów dj skich, podziwiając wszechobecną naturę. Organizatorzy podczas każdej edycji festiwalu zapewniają, że na festiwalu nie dominuje jeden konkretny gatunek muzyczny. To miejsce i czas, w którym każdy znajdzie coś, do czego będzie się świetnie bawić. LAS Festival to nie tylko muzyka i natura. To również szereg warsztatów jak tai chi, joga czy warsztaty ze zdolności manualnych. Oprócz muzyki festiwalowiczów zachwycą również efektowne instalacje świetlne, artystyczne oraz warstwa dekoracyjna festiwalu, które wprowadzą nas w niesamowity klimat kilkudniowej imprezy.

Historia festiwalu LAS FESTIVAL

LAS Festival to 5 edycji wypełnionych niezapomnianymi wrażeniami, które towarzyszyły nam podczas spotkań z największymi artystami elektronicznej sceny muzycznej. Dotychczas na kilku scenach mieliśmy okazję zobaczyć takich artystów jak CJ Art, Bukkha, Radio Slave, JahYu, Alpha Steppa, Martha Van Straaten, Skinnerbox, Hatti Vatti, czy Protonica. To zaledwie niewielka część spośród wielu niewymienionych artystów, którzy występują na kilku scenach. Sama idea ich programu jest doskonale przemyślana, dzięki czemu każdy uczestnik festiwalu będzie miał okazję do zabawy przy muzyce, która nam pasuje. Sun Stage, czyli scena, która stoi na rozległej polanie, oferuje nam muzykę w stylu orientalnym. Tree house to z kolei scena ulokowana w okolicy gęstych i wysokich drzew. To tam usłyszymy najlepsze sety minimalowych i house’owych artystów. Dla osób, które najlepiej bawią się do dynamicznej muzyki, przygotowana była scena Bass Tent.

Gdzie kupić bilety na LAS FESTIVAL 2021?

W nadchodzącym roku kolejna już edycja LAS Festival odbędzie się w dniach od 30.06 do 04.07 2021 roku. Festiwal tradycyjnie odbędzie się w samym środku lasu w Paczynie, a organizatorzy przygotowali dla nas aż 5 dni niesamowitych wrażeń muzycznych. Bilety są dostępne już od 4 grudnia na Empik Bilety oraz Going. Standardowa cena biletu to 320 złotych, istnieje jednak możliwość zakupienia biletów Early Bird w niższej cenie.