Zamknij

Autorka hitu "Lost on You" wróciła. LP w nowym singlu "How Low Can You Go" [WIDEO]

20.11.2020 16:16
LP
fot. mat. prasowe

LP powraca z zupełnie nowym singlem „How Low Can You Go”, nad którym pracowała wspólnie z twórcami jej największego przeboju „Lost on You”. Premiera utworu na antenie Radia ZET już po godz. 20:00.

LP zaprezentowała niedawno utwór „The One That You Love”, który podbił serca milionów słuchaczy, o czym świadczą statystyki – ponad 11 milionów odtworzeń teledysku i 10 milionów streamów.

Przyszła pora na kolejny singiel. Autorka wielkiego hitu „Lost on You”, wróciła z nową piosenką zatytułowana „How Low Can You Go”.

LP – „How Low Can You Go”. Nowy singiel autorki hitu „Lost on You”

LP zaprezentowała nowy singiel „How Low Can You Go”, który stworzyła wraz z Mikiem Del Rio i Natem Campany. Utwór powstawał w Hotel El Ganzo (San José del Cabo, Meksyk), Hotel Havana (studio) oraz w zabytkowej dzielnicy Los Angeles – Highland Park.

To utwór o melancholijnym, wyrafinowanym, zmysłowym charakterze, odzwierciedlający mieszankę uczuć, powstałą podczas nocnych przygód, poszukiwania siebie, czy zawirowań miłosnych — czytamy w opisie singla.

Jak powiedziała sama LP: „Piosenka to mieszanka wielu burzliwych nocy, które przeżyłam w Nowym Jorku i Los Angeles. Te noce, postacie, sytuacje zostają z tobą na dłużej, darzysz je uczuciem w tym ich całym pięknym, ale też niepozbawionym błędów szaleństwie”.

Kariera LP

Kariera LP nabrała rozpędu w 2017 roku wraz z wydaniem „Lost On You”. Utwór osiągnął szczyty list przebojów w 18 krajach, a ostatnio przekroczył milliard streamów.

W grudniu 2018 roku artystka wydała album „Heart to Mouth”, zawierający takie single, jak „Girls Go Wild” czy „Recovery”.

„Girls Go Wild”, najczęściej grany utwór we włoskich stacjach radiowych w 2019 roku, powrócił w 2020 roku za sprawą nowej wersji, która powstała we współpracy z meksykańską piosenkarką Ximeną Sarinana.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK