Zamknij

LVMA BLACK — "Summertime Hobby". Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
24.05.2019 12:36
LVMA BLACK — "Summertime Hobby". Piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Pierwszy studyjny album LVMY BLACK coraz bliżej. Po sukcesie pierwszego singla „ICU”, artystka wypuściła kolejny utwór. W piątkowym wydaniu "Siły Muzyki" słuchacze Radia ZET mieli okazję usłyszeć premierowo piosenkę "Summertime Hobby". Oficjalny teledysk do nowego singla można już obejrzeć w internecie.

Klimat Los Angeles, oldschoolowy kabriolet, pustynia, fluorescencyjne kolory – to wszystko znajdziecie w najnowszym teledysku piosenkarki. Jego energiczne brzmienie rozbudza chęć planowania wakacyjnych podróży. Zmiksowaniem utworu zajął się topowy amerykański muzyk – Rob Chiarelli, nominowany podczas tegorocznych Nagród Grammy w trzech kategoriach i zdobywca aż dwóch statuetek. LVMA BLACK dołączyła do grona gwiazd, takich jak Madonna, Janet Jackson czy Christina Aguilera, z którymi współpracował Rob i zadbał o oprawę muzyczną ich złotych i platynowych albumów.

Singiel „Summertime Hobby” to historia wakacyjnego flirtu w duchu #girlpower. Bohaterka utworu nie poddaje się zalotom typowego playboya, jasno stawiając sprawę. Tekst utworu podkreśla ducha naszych czasów, gdy kobiety nie interesują dobra materialne faceta, jest silna i nie zamierza być tytułowym „summertime hobby”.

Letni kawałek LVMY BLACK to kolejna odsłona obranej ścieżki muzycznej, łączącej nowoczesne popowe brzmienia z elementami tropical house’u czy trapu. Tak samo jak w przypadku singla „ICU”, artystka współtworzyła muzykę oraz tekst.

LVMA BLACK chce, aby jej twórczość mogła być alternatywą dla codziennej rutyny, opowiadając w niej o świecie marzeń i fantazji.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK