Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„La Cintura” Alvaro Solera Sylwestrowym Przebojem Roku Radia ZET

01.01.2019 13:11

Przez kilka dni na RadioZET.pl mogliście głosować na swój ulubiony sylwestrowy utwór. Wyniki poznaliśmy na żywo w trakcie Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Waszymi głosami Sylwestrowym Przebojem Roku 2018 został hit „La Cintura” Alvaro Solera. Artyście wręczył na scenie statuetkę Damian Michałowski.

Alvaro Soler fot. Piotr Korczak/REPORTER/East News

„La Cintura” Alvaro Solera Sylwestrowym Przebojem Roku 2018 Radia ZET – tak zdecydowali internauci głosujący w naszym wyjątkowym plebiscycie, w którym brało udział łącznie trzynaście wielkich hitów, m.in. „Miłość w Zakopanem” Sławomira, „In My Cabana” Margaret, „La Louze” Shanguy czy „Light Me Up” Gromeego.

Tuż po swoim występie Alvaro Soler otrzymał statuetkę z rąk Damiana Michałowskiego z Radia ZET. Hiszpański wokalista podziękował za ogromne wyróżnienie i życzył wszystkim w języku polskim szczęśliwego Nowego Roku.

Pochodzący z Barcelony Alvaro Soler cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Jego debiutancki album „Eterno Agosto” z 2015 roku zdążył się już pokryć w Polsce potrójną platyną, a utwory „El Mislo Sol”, „Agosto”, „Animal” czy „Sofia” robiły furorę wśród słuchaczy Radia ZET. Artyście udało się także nagrać wspólnie z Moniką Lewczuk piosenkę „Libre”. We wrześniu 2018 roku ukazał się jego drugi album „Mar de Colores”, z którego pochodzi przebój „La Cintura”.

RadioZET.pl/PK

Oceń