Zamknij

„La Cintura” Alvaro Solera Sylwestrowym Przebojem Roku Radia ZET

Redakcja
01.01.2019 13:11
Alvaro Soler
fot. Piotr Korczak/REPORTER/East News

Przez kilka dni na RadioZET.pl mogliście głosować na swój ulubiony sylwestrowy utwór. Wyniki poznaliśmy na żywo w trakcie Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Waszymi głosami Sylwestrowym Przebojem Roku 2018 został hit „La Cintura” Alvaro Solera. Artyście wręczył na scenie statuetkę Damian Michałowski.

„La Cintura” Alvaro Solera Sylwestrowym Przebojem Roku 2018 Radia ZET – tak zdecydowali internauci głosujący w naszym wyjątkowym plebiscycie, w którym brało udział łącznie trzynaście wielkich hitów, m.in. „Miłość w Zakopanem” Sławomira, „In My Cabana” Margaret, „La Louze” Shanguy czy „Light Me Up” Gromeego.

Tuż po swoim występie Alvaro Soler otrzymał statuetkę z rąk Damiana Michałowskiego z Radia ZET. Hiszpański wokalista podziękował za ogromne wyróżnienie i życzył wszystkim w języku polskim szczęśliwego Nowego Roku.

Pochodzący z Barcelony Alvaro Soler cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Jego debiutancki album „Eterno Agosto” z 2015 roku zdążył się już pokryć w Polsce potrójną platyną, a utwory „El Mislo Sol”, „Agosto”, „Animal” czy „Sofia” robiły furorę wśród słuchaczy Radia ZET. Artyście udało się także nagrać wspólnie z Moniką Lewczuk piosenkę „Libre”. We wrześniu 2018 roku ukazał się jego drugi album „Mar de Colores”, z którego pochodzi przebój „La Cintura”.

RadioZET.pl/PK