Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lady Gaga i Bradley Cooper w filmie „Narodziny gwiazdy”. Znamy datę premiery soundtracku!

03.09.2018 15:52

Już 5 października ukaże się oficjalna ścieżka dźwiękowa do filmu „Narodziny gwiazdy”, w którym główne role zagrają Lady Gaga i Bradley Cooper. Para współtworzyła także soundtrack. Znajdą się na nim piosenki i ścieżki z dialogami z filmu.  

A Star Is Born fot. Youtube (Warner Bros. Pictures)

Lady Gaga i Bradley Cooper w filmie Narodziny gwiazdy. Kiedy soundtrack?

Lady Gaga i Bradley Cooper pojawią się w filmie „Narodziny gwiazdy” (ang. „A Star Is Born”), który wejdzie na ekrany polskich kin 30 listopada. Niemal dwa miesiące wcześniej, 5 października, ukaże się oficjalny soundtrack.

Ścieżka dźwiękowa będzie zawierała 19 piosenek śpiewany przez Gagę i Coopera oraz 15 utworów z dialogami. Oprócz gwiazdorskiej pary w prace nad muzyką do filmu zaangażowali się także m.in. Mark Ronson, Jason Isabell czy Julia Michaels.

Bradley Cooper, znany m.in. z hitowej komedii „Kac Vegas”, nie tylko zagrał w filmie „Narodziny gwiazdy”, ale również zajął się jego reżyserią. Będzie to już czwarta kinowa wersja filmu — oryginał pochodzi z 1937 roku, a kolejne remake’i pojawiły się w 1954 i 1976 roku.

Film opowiada historię gwiazdora muzyki country Jacksona Maine’a (Bradley Cooper), który odkrywa utalentowaną Ally (Lady Gaga). Rozpoczynają muzyczną współpracę, a między parą wybucha romans. W końcu kariera młodej artystki zaczyna przyćmiewać twórczość mentora i pojawiają się problemy.

Światowa premiera filmu „Narodziny gwiazdy” odbyła się na tegorocznym festiwalu w Wenecji. Produkcja zdobywa bardzo pozytywne recenzje.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi