Zamknij

Lady Gaga i Bradley Cooper w piosence „Shallow”. Zapowiada ich wspólny film „Narodziny gwiazdy”!

Redakcja
28.09.2018 11:47
Lady Gaga Bradley Cooper A Star Is Born
fot. Youtube (Lady Gaga)

Do internetu trafił utwór promujący nowy film „Narodziny gwiazdy”, w którym w głównych rolach zobaczymy Lady Gagę i Bradleya Coopera. Para nagrała także wspólnie ścieżkę dźwiękową. Zapowiada ją piosenka „Shallow”. Słuchacze Radia ZET usłyszą ją po raz pierwszy już w piątek, po godz. 20:00.

Lady Gaga, Bradley Cooper — „Shallow”. Piosenka z filmu „Narodziny gwiazdy”

Piosenka „Shallow”, którą wykonują wspólnie Lady Gaga i Bradley Cooper, zapowiada film „Narodziny gwiazdy” (ang. „A Star Is Born”). Para artystów występuje w nim w głównych rolach.

Oficjalny soundtrack ukaże się już 5 października. Ścieżka dźwiękowa będzie zawierała 19 piosenek śpiewany przez Gagę i Coopera oraz 15 utworów z dialogami. Oprócz gwiazdorskiej pary w prace nad muzyką do filmu zaangażowali się także m.in. Mark Ronson, Jason Isabell czy Julia Michaels.

Bradley Cooper, znany m.in. z hitowej komedii „Kac Vegas”, nie tylko zagrał w filmie „Narodziny gwiazdy”, ale również zajął się jego reżyserią. Będzie to już czwarta kinowa wersja filmu — oryginał pochodzi z 1937 roku, a kolejne remake’i pojawiły się w 1954 i 1976 roku.

Film opowiada historię gwiazdora muzyki country Jacksona Maine’a (Bradley Cooper), który odkrywa utalentowaną Ally (Lady Gaga). Rozpoczynają muzyczną współpracę, a między parą wybucha romans. W końcu kariera młodej artystki zaczyna przyćmiewać twórczość mentora i pojawiają się problemy.

Światowa premiera filmu „Narodziny gwiazdy” odbyła się na tegorocznym festiwalu w Wenecji. Produkcja, która zdobywa bardzo pozytywne recenzje, trafi do polskich kin 30 listopada.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK