Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lady Gaga w filmie „A Star Is Born”. Gwiazda zachwyca w nowym zwiastunie! [WIDEO]

07.06.2018 10:41

Lady Gaga spełnia się nie tylko w muzyce. Od kilku lat amerykańska gwiazda próbuje swoich sił również w aktorstwie. W internecie pojawił się właśnie pierwszy oficjalny zwiastun dramatu muzycznego „A Star Is Born”, w którym główne role grają Lady Gaga i Bradley Cooper — aktor znany z filmów „Kac Vegas”, „Snajper” i „Jestem Bogiem”. Zobaczcie trailer!

Lady Gaga A Star Is Born fot. Youtube (Warner Bros. Pictures)

Lady Gaga i Bradley Cooper w filmie „A Star Is Born”. Oficjalny zwiastun

„A Star Is Born” (tłum. „Narodziny gwiazdy”) — to tytuł muzycznego melodramatu z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem w rolach głównych. Aktor znany m.in. z komedii „Kac Vegas” odpowiada za reżyserię. Będzie to już czwarta kinowa wersja filmu — oryginał pochodzi z 1937 roku, a kolejne remake’i pojawiły się w 1954 i 1976 roku.

Film opowiada historię gwiazdora muzyki country Jacksona Maine’a, który odkrywa utalentowaną Ally. Rozpoczynają muzyczną współpracę, a między parą wybucha romans. W końcu kariera młodej artystki zaczyna przyćmiewać twórczość mentora i pojawiają się problemy.

Internauci są zachwyceni pierwszym zwiastunem „A Star Is Born”. Wielu z nich twierdzi, że zarówno obraz, jak i aktorzy będą walczyć o największe nagrody filmowe.

Film trafi do amerykańskich kin już 5 października.

To nie pierwsza filmowa przygoda Lady Gaga. Popularna piosenkarka zasłynęła z gry w piątym sezonie serialu „American Horror Story” zatytułowanym „Hotel”. Za rolę Hrabiny Gaga otrzymała prestiżowego Złotego Globa.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi