Zamknij

Lady Gaga i aktor Jeremy Renner są parą? Amerykańskie media huczą od plotek

Piotr Krajewski
22.03.2019 11:37
Lady Gaga Jeremy Renner są parą plotki o związku piosenkarki i aktora
fot. Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News /SplashNews.com/East News

Lady Gaga ma za sobą niesamowity czas. Sukces filmu „Narodziny gwiazdy”, przebój „Shallow” i prestiżowy Oscar. Amerykańskie media donoszą, że sporo zmieniło się także w życiu prywatnym piosenkarki. Pojawia się coraz więcej spekulacji na temat związku Lady Gagi z popularnym aktorem Jeremym Rennerem.

Lady Gaga i Jeremy Renner są parą?

Lady Gaga i Jeremy Renner są parą? Informacje o rzekomym związku 32-letniej piosenkarki i 48-letniego aktora coraz częściej pojawiają się w amerykańskich mediach. Jak podaje magazyn People, w ostatnim czasie para spędza bardzo dużo czasu razem.

Podobno połączyła ich wspólna pasja do muzyki. Jeremy Renner nie tylko gra w filmach („Nowy początek”, „The Hurt Locker”, „Avengers”), ale także chętnie śpiewa i pisze piosenki.

To nie pierwsze plotki na temat nowego związku Lady Gagi w ostatnim czasie. Niedawno artystka rozstała się z narzeczonym Christianem Carino. Kiedy informacja pojawiła się w mediach, niemal natychmiast zaczęto spekulować, że Gaga wdała się w romans z Bradleyem Cooperem. Piosenkarka jednak kilkukrotnie zdementowała te plotki.

Zagłosuj

Czy lubisz muzykę Lady Gagi?

Liczba głosów:

Lady Gaga na Oscarach 2019

Oscary 2019 były niezwykle udane dla Lady Gagi. Piosenkarka nie tylko zgarnęła prestiżową statuetkę w kategorii „najlepsza piosenka”, ale także wspólnie z Bradleyem Cooperem dała niesamowity występ z nagrodzonym przebojem „Shallow”.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK