Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lady Gaga i aktor Jeremy Renner są parą? Amerykańskie media huczą od plotek

22.03.2019 11:37

Lady Gaga ma za sobą niesamowity czas. Sukces filmu „Narodziny gwiazdy”, przebój „Shallow” i prestiżowy Oscar. Amerykańskie media donoszą, że sporo zmieniło się także w życiu prywatnym piosenkarki. Pojawia się coraz więcej spekulacji na temat związku Lady Gagi z popularnym aktorem Jeremym Rennerem.

Lady Gaga Jeremy Renner są parą plotki o związku piosenkarki i aktora fot. Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News /SplashNews.com/East News

Lady Gaga i Jeremy Renner są parą?

Lady Gaga i Jeremy Renner są parą? Informacje o rzekomym związku 32-letniej piosenkarki i 48-letniego aktora coraz częściej pojawiają się w amerykańskich mediach. Jak podaje magazyn People, w ostatnim czasie para spędza bardzo dużo czasu razem.

Podobno połączyła ich wspólna pasja do muzyki. Jeremy Renner nie tylko gra w filmach („Nowy początek”, „The Hurt Locker”, „Avengers”), ale także chętnie śpiewa i pisze piosenki.

To nie pierwsze plotki na temat nowego związku Lady Gagi w ostatnim czasie. Niedawno artystka rozstała się z narzeczonym Christianem Carino. Kiedy informacja pojawiła się w mediach, niemal natychmiast zaczęto spekulować, że Gaga wdała się w romans z Bradleyem Cooperem. Piosenkarka jednak kilkukrotnie zdementowała te plotki.

Zagłosuj

Czy lubisz muzykę Lady Gagi?

Lady Gaga na Oscarach 2019

Oscary 2019 były niezwykle udane dla Lady Gagi. Piosenkarka nie tylko zgarnęła prestiżową statuetkę w kategorii „najlepsza piosenka”, ale także wspólnie z Bradleyem Cooperem dała niesamowity występ z nagrodzonym przebojem „Shallow”.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK 

Oceń
Tagi