Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowe informacje na temat stanu zdrowia Lady Gagi

09.03.2018 16:04

We wrześniu 2017 roku Lady Gaga oficjalnie przyznała, że cierpi na fibromialgię, bardzo rzadką chorobę. Artystka musiała odwołać koncerty w Europie. Amerykański magazyn „Us Weekly” podzielił się nowymi szczegółami na temat stanu zdrowia piosenkarki.

Lady Gaga fot. Instagram/East News

Lady Gaga chora na fibromialgię

Lady Gaga zmaga się z niezwykle rzadkim i bolesnym schorzeniem. Fibromialgia to przewlekła choroba reumatyczna tkanek miękkich charakteryzująca się długotrwałym bólem wielu części ciała. Chorym na fibromialgię doskwiera również m.in. zmęczenie, niepokój czy zaburzenia koncentracji. 

Stan zdrowia Lady Gagi

Jak informuje „Us Weekly”, powrót do zdrowia w przypadku Lady Gagi to niezwykle trudna i długa droga. Piosenkarka wciąż nie może pozbyć się wszechobecnego bólu całego ciała.

Podobno artystka zdecydowała się także na niekonwencjonalne sposoby leczenia. Mowa chociażby o popularnej akupunkturze czy tzw. metodzie Reiki, czyli uzdrawianiu poprzez energię.

Lady Gaga odwołuje koncerty

Na początku lutego fibromialgia zmusiła Lady Gagę do odwołania części trasy koncertowej po Europie. Po długich przemyśleniach gwiazda podjęła decyzję o ostatecznym zakończeniu tournée. Miała wystąpić m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Szwecji czy Francji.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie gwiazda powróci na scenę. Lady Gaga potwierdziła jednak, że będzie kolejną znaną artystką występującą w Las Vegas. Jeśli stan zdrowia piosenkarki poprawi się, rezydentura w jednym z luksusowych hotelowi rozpocznie się najprawdopodobniej w grudniu 2018 roku.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/usmagazine.com/PK

Oceń
Tagi